MİLLETİN VEKİLLERİ
Halil İleli

Halil İleli

MİLLETİN VEKİLLERİ

14 Aralık 2020 - 17:20

Eski vekillerimizden ve bakanlık da yapmış  Faruk Özak ismi anılınca Tanjant yolunun tamamlanması ve sahil yolunun hizmete açılması aklımıza gelir.
Eski vekillerimizden Cevdet Erdöl diyince şuanda hizmet veren Kanuni Eğitim ve Araştırma hastanesi aklımıza gelir.
Eski vekillerimizden Rahmetli Mustafa Cumur ismi gündeme gelince Akçaabat da ki Haçkalı baba devlet hastanesi aklımıza gelir ( rahmetli Ali Osman Ulusoy hastanenin olduğu alana otel yapılmasını istemişti )
Eski vekillerimizden Kemalettin Göktaş ismini duyunca Trabzon için meclis de o dönemin Sanayi ve Ticaret bakanı Ali Coşkun ile tartışması aklımıza geliyor.
Peki onlardan sonra milletvekilliği yapmış isimlerden bahsedilince Trabzon ile ilgili aklımıza neler geliyor.

Yumruk yerken maskemizi mi düzeltelim !
Kanuni eğitim ve araştırma hastanesinde Covid 19 testi pozitif çıkmış 50 li yaşlarda bir vatandaş ben hastanede yatmam. 
Benim tanıdıklarım var. Beni bırakın şeklinde bağırmaya başlamış. 
Hastane güvenliği olay yerine çağırılmış. Bu arada hasta ile güvenlik görevlileri arasında arbede yaşanmış. Güvenlik görevlileri hastayı zapt etmiş. Hemşireler tarafından Covid li hastaya sakinleştirici iğne yapılmış ve Covid servisine yatırılmış. 
Buraya kadar herşey normal. 
Ancak daha sonra hastane yönetimi güvenlik görevlilerinin Covid li hastaya müdahale ettiği için karantinaya alınmalarını istemiş. Üstelik güvenlik görevlileri de fırça yemiş niye Covid li biriyle temas ediyorsunuz diye. Güvenlikçiler de serzenişte bulunmuş. " Yumruk yiyorken maskemizi mi düzetseydik" diye.
----
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar