YSK, AK Parti’nin noteri gibidir

YSK, AK Parti'nin noteri gibidir

CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun’dan AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi’nin “YSK, CHP’nin disiplin kurulu değildir.” açıklamalarına yanıt geldi.

11 Mayıs 2019 - 11:43

CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun’dan AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi’nin “YSK, CHP’nin disiplin kurulu değildir.” açıklamalarına yanıt geldi. Uzun, “YSK, CHP’nin Disiplin Kurulu değildir anlaşıldığı üzere AKP’nin noteridir.” dedi.

JUAN GUAİDO BENZETMESİNE TEPKİ

Başkan Revi’nin “Ekrem İmamoğlu ABD’nin Türkiye’deki Juan Guaido projesi gibi çalışıyor.” açıklamalarını hedef alan Uzun, “Juan Guaido bir Amerikan projesidir. Sayın Ekrem İmamoğlu’nu Juan Guaido’ya benzetenler önce Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) eş başkanı olduğunu kendi ağzından ilan edene ve aynı zamanda Yahudi üstün cesaret ödülü madalyasını alan kişiye benzetmeyi yapmalılar.” ifadelerine yer verdi.

YSK, SEÇMENİN AKLIYLA ALAY ETMİŞTİR

16 milyon İstanbullunun Ekrem İmamoğlu’nu bağrına bastığı buna rağmen YSK’nın verdiği karar ile seçmenin aklıyla alay ettiğini belirten Başkan Uzun, “Sandık darbesi yapılarak, milletin iradesi gasp edilmiş, kumpas ile evladımız mağdur edilmiştir. Ancak unutulmasın ki gerçek fırsatçıları, zulüm ve baskıları, zalimleri, darbe heveslilerini halkımız çoktan anlamıştır. 6 Mayıs 2019 günü demokrasi tarihimize bir kara leke olarak yerleşmiş ve gelecek kuşaklara YSK’nın bir utanç vesikası olarak miras bırakılmıştır.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'li Kaya drakula kabusuna dikkat çekti
CHP'li Kaya drakula kabusuna dikkat çekti
Başkanla görüşüp anlaşmayı imzaladı
Başkanla görüşüp anlaşmayı imzaladı