Trabzon’dan 3 bakan çıkar

Trabzon'dan 3 bakan çıkar

Trabzon’da son yıllarda yaşanan milletvekillerinin yetersizliği sebebiyle halkta marka isimler beklentisi oluştu. Vizyon sahibi isimlerin Trabzon’a gelmesi isteği bazı isimleri adaylık anlamında öne çıkarıyor.

12 Şubat 2015 - 10:48 - Güncelleme: 12 Şubat 2015 - 10:54

Trabzon’da son yıllarda yaşanan milletvekillerinin yetersizliği sebebiyle halkta marka isimler beklentisi oluştu. Vizyon sahibi isimlerin Trabzon’a gelmesi isteği bazı isimleri adaylık anlamında öne çıkarıyor. Bu isimlerden birincisi Şeref Malkoç, ikincisi Mehmet Atalay üçüncüsü ise Prof.Dr. Nihat Tosun.

Bu üç ismin Trabzon’daki temaslarında daha ilk günden ilgiyle karşılaştığı belirtiliyor. Önemli isimlerden olan şeref Malkoç Trabzon’da önemli bir hava yakaladı. Şehrin doğusundan başlayan Malkoç’a ilgi büyük. Malkoç da hem teşkilat hem de vatandaşla iyi diyalog kurdu.

Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğünden istifa ederek adaylığını açıklayan Mehmet Atalay Trabzon’a geldi. Dün önce Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi ve Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş’ı ziyaret etti. Daha sonra Beşikdüzü’ne gitti ve oradan seçim çalışmalarına başladı. Atalay’ın özellikle ilçe ziyaretlerinde büyük ilgi gördüğü belirtiliyor. Atalay’ın yeni siyasetçi olmasına rağmen Trabzon’un sorunlarını en ince noktasına kadar bildiği de bu ziyaretlerde yaptığı konuşmalarla ortaya çıkıyor.

Bir diğer önemli isim olan Nihat Tosun da gazetelere şimdiden ilanlar vererek güçlü geldiğinin mesajını verdi. O da bugün temaslarına başlıyor. Onun ismi de Trabzon’da heyecan yarattı.

Bu üç isimden Mehmet Atalay’ın ismi Gençlik ve Spor Bakanlığı, Şeref Malkoç’un ismi Adalet Bakanlığı, Nihat Tosun’un ismi Sağlık Bakanlığı için geçiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sivrisineklerin insanları nasıl seçtiği ortaya çıktı
Sivrisineklerin insanları nasıl seçtiği ortaya çıktı
Rize-Artvin Havalimanı'nda 3 ayda 196 bin 826 yolcu trafiği gerçekleşti
Rize-Artvin Havalimanı'nda 3 ayda 196 bin 826 yolcu trafiği...