Tayyip Erdoğan Trabzon’a geliyor

Tayyip Erdoğan Trabzon'a geliyor

AK PARTİ Trabzon İl Teşkilatları Birim Başkanları toplantısı İl Teşkilat Başkanı Uğur Aydın başkanlığında gerçekleştirildi.

05 Mart 2018 - 14:47

AK PARTİ Trabzon İl Teşkilatları Birim Başkanları toplantısı İl Teşkilat Başkanı Uğur Aydın başkanlığında gerçekleştirildi. 

 25 Mart’ta gerçekleştirilecek olan AK Parti Trabzon İl Kongresine yönelik kararların alındığı toplantıya İlçe Teşkilat Başkanları katıldı.

Kongre hazırlıklarının aralıksız devam ettiğini belirten AK Parti Trabzon İl Teşkilat Başkanı Uğur Aydın “AK Parti İl ve İlçe Teşkilatları olarak kongremizin en iyi şekilde gerçekleşmesi adına adeta seferberlik başlatmış bulunmaktayız. Teşkilat olarak kongreye hazırız.” dedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon’a büyük önem verdiğinin altını çizen Aydın şunları söyledi: “ Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız memleketimiz Trabzon’u ayrı seviyor. Bunu her defasında da dillendiriyor. AK Parti İl Teşkilatı olarak bize yakışan memleketimizi çok seven Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın teşrifleriyle Trabzon’da çok güzel dillere destan bir kongre gerçekleştirmek.”

25 Mart Pazar Günü Saat 15.00’da Trabzon Hayri Gür Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan kongrenin miting havasında olacağını ifade eden Aydın “Cumhurbaşkanımızın Trabzon’u sevdiği gibi Trabzonlularda Cumhurbaşkanımızı çok seviyor. İnanıyorum ki teşkilatlarımızın yoğun çalışmaları neticesinde Cumhurbaşkanımız ile sevenlerini miting havasında kongremizde buluşturacağız.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AFAD'dan soğuk ve yağışlı havaya karşı vatandaşlara uyarı: Zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmayın
AFAD'dan soğuk ve yağışlı havaya karşı vatandaşlara uyarı:...
Dikkat su sayaçlarınız donabilir!
Dikkat su sayaçlarınız donabilir!