Sherlock Holmes’un İntihar Kulübü

Sherlock Holmes'un İntihar Kulübü

'SHERLOCK HOLMES’UN İNTİHAR KULÜBÜ MACERASI’’ adlı okuma tiyatrosuyla Trabzon seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

09 Mart 2020 - 14:07

2019-2020 Tiyatro sezonunda Jeffrey Hatcher’in yazdığı, Buğra Koçtepe’nin çevirdiği ve N.Mert Hürol’un yönetmenliğini yaptığı ‘’ SHERLOCK HOLMES’UN İNTİHAR KULÜBÜ MACERASI’’ adlı okuma tiyatrosuyla Trabzon seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Dekor ve Kostüm tasarımı Grup Çalışması, Işık tasarımı Nihat Bahar ,Müzik Tuğrul Toğçuoğlu tarafından yapılan oyunda Emre Ön, N.Mert Hürol, M.Ceyhun Gen, Ercan Kılıçarslan, G.Rümeysa Sağlam, Efecan Baştürk, Durulcan Yaman, Sıla Ömeroğlu ve Erkan Akçelik, rol alıyor.

12.03.2020 Saat 20:00 ‘de Haluk Ongan Sahnesinde prömiyerini gerçekleştirecek olan okuma tiyatrosunun konusu ise şöyle :

Londra’nın göbeğinde, penceresiz ve ruhsuz görünümüne kolayca aldanacağımız bir evde, Avrupa’nın en nüfuzlu adamları bir oyun oynarlar. Cinayet oyunu. Sherlock Holmes, zekasıyla her cinayeti çözebilen dünyanın en büyük, en akıllı, en kurnaz dedektifidir. Holmes’de bu kulübe katılmak istemektedir. Neden katıldığını ve kulübün dünya savaşlarıyla ne gibi bir ilişkisi vardır? Tüm bu sorulara ve şifrelere cevap bulacak olan ünlü dedektifi gizem, romantizm, şaşırtmacalar ve ürpertici olayların içine çeken, gerilim dolu bir kara komedi oyunu, okuma tiyatrosu formatıyla seyirciyle buluşuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Ak Partili kadınlar fahişe ise onların fahişeliğine göz yuman...”
“Ak Partili kadınlar fahişe ise onların fahişeliğine göz...
Karadeniz'de heyelan! Ayder Yaylası yolu ulaşıma kapandı
Karadeniz'de heyelan! Ayder Yaylası yolu ulaşıma kapandı