Sadri Şener’e ne dediyse aynısını yaptı

Sadri Şener’e ne dediyse aynısını yaptı

Bir İbrahim Hacıosmanoğlu analizi...

23 Haziran 2015 - 17:40

Trabzon onu Akçaabat Sebatspor yöneticiliğinden tanıdı. Aslında hakkında pek bir şey bilinmiyordu. Deli-dolu yapısı ve kabadayı tarzıyla Trabzonlu onu kendisiyle özdeşleştirmişti. Dönemin Akçaabat Sebatsopr başkanı olan Ali Kemal Başaran onu yönetimine almıştı. Daha sonra istifa etti. İstifasının sebebi bilinmiyordu ancak 60 bin TL yardım istendiği ve bu parayı vermemek için istifa ettiği dedikodusu yayılmıştı.

Sonra Nuri Albayrak yönetimine girmişti. O dönem Nuri Albayrak’ın Trabçzon’da başarılı olamamasının tek sebebi varsa o da Hacıosmanoğlu olarak gösterilebilir. Futbolu bilmeyen ve ilkesi olmayan Hacıosmanoğlu 6 arkadaşıyla istifa edip Albayrak yönetiminin sonunu hazırlamıştı.

Daha sonra Haluk Ulusoy’un etrafında dolaşırken, Fatih Tekke ile ve Selçuk Aydın ile gezerken otururken görünürdü. Son olarak İbrahim Usta’nın üyelerinin desteğiyle Trabzonspor başkanı seçildi. Ama ne seçiliş. En yakınındaki tüm dostları bir süre sonra en büyük düşmanı oldu.

Fatih Tekke, Şelçuk Aydın, Sebahattin Çakıroğlu, Abdi Üstünsalih, Ömer Eyüboğlu,

 

Hacıosmanoğlu seçilmeden önce ne dediyse tersini yaptı.

•             Ben fotoğraf çektirmem istediğimi alırım (Çektirdi alamadı)

•             Ben başkanken Trabzon’dan kimse bir yere gidemez (Tolga gitti)

•             Tolga 10 milyon Euro satmayacağız (2.5’a sattı)

•             Demirören’in TFF’si emek hırsızı şikecilerin yanında (Bir sonraki seçimde o da destek verdi)

•             Sadri Şener’i Allaha Havale ediyorum. Aziz yıldırım’ın adayına destek veriyor (O da destek verdi)

BAKIN NE DEMİŞTİ NE YAPTI

TFF seçimlerinde Yıldırım Demirören'i desteklediği gerekçesiyle Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener'e demediğini bırakmayan İbrahim Hacıosmanoğlu yönetimi, ne gariptir ki eleştirdiği eski başkan Şener’in durumuna düştü.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener yönetiminin desteğini alamadığı için TFF adaylığından çekildiğini açıklayan İbrahim Hacıosmanoğlu, Başkan adayı Yıldırım Demirören'i destekleyeceğini açıklayan Sadri Şener'i topa tutmuştu.

İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu'nun açıklamalarındaki, "Tarafıma yapılan destekleri yakinen bilmesine ve süreç içinde kendisine bu konuda ısrar eden kulüplere rağmen, Trabzonsporlu olarak Trabzonlu bir adaya destek vermeyen Sadri Şener'i de Trabzonspor camiasına havale ediyorum. Elinden şampiyonluğu alan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın adayı olan Yıldırım Demirören'e verdiği destek sonrası, bundan sonra kendisine destek verdiği başkanların boşalttığı koltuklara oturmak yakışır." ifadelerine Trabzon'da taraftarlar ve bir çok kongre üyesi de destek verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KTÜ'den koronavirüs tedavisi için 4 ilaç
KTÜ'den koronavirüs tedavisi için 4 ilaç
"Akıllı maske" kullanıcılarına rahat nefes aldıracak