habercuk TGC’ye başarılar diledi

habercuk TGC'ye başarılar diledi

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti başkanlık seçiminin ardından yeni oluşan yönetim tebrikleri kabul ediyor.

23 Eylül 2016 - 15:04

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde hareketli günler yaşanıyor. Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nin İki adaylı başkanlık seçiminde başkan olarak koltuğa oturan Yusuf Turgut ve yönetimini tebrikleri kabul ediyor. habercuk internet gazetesi sahibi Elif Çavuş ve Yayın Yönetmeni Elvan Hayali Demirci, başkan Turgut'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve  gerekli düzenlemeler hakkında çeşitli öneriler getirdi. 

YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni bir döneme girdiğini ve bu dönemde gazetecilerin saygınlığının arttırılması ve temsili noktasında gerekli çalışmaların yapılacağını ifade eden Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut, "Gazetecilerin her türlü sorunları ile ilgileneceğiz. Göreve gelir gelmez gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız bundan sonraki çalışmalarımızın teminatı olacak. Burası hepimizin ve gazetecilerin çalışma şartlarının iyileştirilmesi, haklarının korunması bizim görevimiz. Bu noktada projelerimiz var bunları sırayla harekete geçireceğiz" dedi. 

GAZETECİLİK EK İŞ DEĞİL TEK İŞTİR

Habercuk imtiyaz sahibi Elif Çavuş ise başkana TGC üyelerinin titizlikle gözden geçirilip tek işlerinin gazetecilik olan kişilerin üye olarak kalması ya da yapılması gerektiğini söyledi. Gazetecilik yapmayan kişilerin cemiyette söz sahibi olmaması gerektiğini ifade eden Çavuş, "böylelikle kendi sorunlarımızı daha iyi görebilir ve çözüm üretebiliriz" dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AFAD'dan soğuk ve yağışlı havaya karşı vatandaşlara uyarı: Zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmayın
AFAD'dan soğuk ve yağışlı havaya karşı vatandaşlara uyarı:...
Dikkat su sayaçlarınız donabilir!
Dikkat su sayaçlarınız donabilir!