Boğaz turları

Boğaz turları

20 Haziran 2019 - 16:00

İstanbul’un en eşsiz yerlerinden biri de kuşkusuz iki kıtanın birbirine bağlandığı boğaz noktasıdır. Bu noktada harika bir görsel şölen sizleri beklerken, unutamayacağınız anıları da bir yandan biriktirmiş olmanın hazzı ile baş başa kalırsınız.

Toplu organizasyonlara farklı yaklaşımlar getiren Beyaz Martı Davet Gemisi, boğaz turları harika bir hafta sonu geçirmenize yardımcı olur. İster toplu isterse de sınırlı sayıda kişinin katılımı ile boğaz turunun deneyimini yaşayabilirsiniz.

İstanbul’u denizden seyre dalmak için, boğaz turları muhteşem bir görsel zevk sunmaktadır. Doğanın en keyifli şekillerinden biri olan İstanbul Boğazına ister iş arkadaşlarınızla ekip olarak isterse de yakınlarınız ile bir arada katılabilirsiniz.

İstanbul Boğaz Turu  

İstanbul boğaz turları unutulmaz bir deneyim teklif ediyor. Gemide bir yandan keyifli seyre koyulurken diğer taraftan da size ikram edilen servisten yararlanabilirsiniz. Üstelik turlar için özel istekler de iletilebilmektedir. Katılım gösteren grubun talebine göre müzik sunumu, yemekli organizasyon ve diğer toplu aktiviteler gerçekleşmektedir. Detaylı bilgi almak için https://www.beyazmartidavetgemisi.com/bogaz-turlari/ sayfasınız ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bu iş ihmalkarlığa gelmez
Bu iş ihmalkarlığa gelmez
Trabzon, Rize ve Ordu'da koronavirüste son durum
Trabzon, Rize ve Ordu'da koronavirüste son durum