Atalay’dan takım oyunu mesajı

Atalay’dan takım oyunu mesajı

AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Mehmet Atalay Trabzon’daki temaslarını sürdürüyor.

17 Şubat 2015 - 11:43

AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Mehmet Atalay Trabzon’daki temaslarını sürdürüyor. Sokağa inip vatandaşın dertlerini dinleyen ve çözüm arayan Atalay teşkilatları ve belediye başkanlarını da ihmal etmiyor. Dün Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Yomra İlçe Başkanı Mustafa Pehlivan ve Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu’nu ziyaret eden Atalay, teşkilatlar ve belediye başkanları ile takım oyunu oynayarak Trabzon’un tüm sorunlarını çözeceklerini söyledi. 

Trabzon’un çözülemeyecek sorunu olmadığının altını çizen Atalay, özellikle turizm ve spor yatırımlarının ön plana çıkarılarak Trabzon’un kalkınmasının önünün açılacağını ifade etti. Trabzon Büyükşehir Belediye başkanı ile yaptığı görüşmede yatırımlar ile ilgili bilgi alan Atalay yapılması gerekenler konusunda Başkan Gümrükçüoğlu ile şehre hizmet etmek için birlikte hareket edeceklerinin de mesajını verdi.

Atalay’ın bu mesajı teşkilat ve belediye başkanları açısından çok önemli. Çünkü uzun zamandır teşkilat ve başkanlar Ankara’Daki milletvekilleri ile sıcak temas sağlayamıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AFAD'dan soğuk ve yağışlı havaya karşı vatandaşlara uyarı: Zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmayın
AFAD'dan soğuk ve yağışlı havaya karşı vatandaşlara uyarı:...
Dikkat su sayaçlarınız donabilir!
Dikkat su sayaçlarınız donabilir!