Zorlu, Ataman ve Özel atışmasında CHP İl Örgütü’ne seslendi

Zorlu, Ataman ve Özel atışmasında CHP İl Örgütü'ne seslendi

11 Kasım 2022 - 23:00 - Güncelleme: 11 Kasım 2022 - 23:36

CHP Ortahisar Belediye Meclis üyesi Cüneyt Zorlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Atilla Ataman'ın bugün düzenlediği basın toplantısında CHP Genel Başkan Vekili Özgür Özel'e yönelttiği ifadeler sonrasında sosyal medyada ilgili haberin altına yorum yaparak CHP İl Örgütü'nü konuyu araştırmak üzerine göreve çağırdı. 

Cumhurbaşkanı Kararnamesi ile Gümüşhane'nin 3 köyünün, mahalle statüsüne alınarak Trabzon sınırlarının genişletildiği ve bunun sebebinin de Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman ve eşine ait tatil köyünün ekoturizm statüsünden faydalanması iddialarında bulunan CHP Genel Başkan vekili Özgür Özel, bu iddialarını bölgeden gelen muhtarların isyanına dayandırmıştı. 

Bugün Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nde bir basın toplantısı düzenleyerek iddiaları kabul etmediğini açıklayan Başkan Vekili Atilla Ataman, Özgür Özel'e yönelik ağır ithamlarda bulunmuştu. 

ATAMAN'IN AÇIKLAMALARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

O KADAR SESSİZ KALMAMALIYIZ

Ataman'ın bu açıklamalarının ardından CHP Ortahisar Belediye Meclis üyesi Cüneyt Zorlu, Sosyal medyada ilgili haberin altına şu yorumu yaptı; "3 muhtarın ve eski vekilin gidip Sayın Özel'den yardım istemesi sonucu Özgür Bey bu açıklamayı yapmış. Sayın Ataman da muhtarlarla konuştuğunu mealen onların 'böyle bir açıklama yapmadık' dediklerini iddia etti. Sayın Özgür Özel bunu nereden bilsin ve niye siyasi muhatabı olmayan birine çamur atsın. Muhtarlar Sayın Ataman'a böyle dediyseler ya korktular yada korkutuldular. Kokusu yakında çıkar Amma velakin Trabzon örgütümüz tüm dinamikleriyle o bölgede yaşayan üyeleriyle bu işi araştırmalı ve bilgi getirmeli. O kadar sessiz kalmamalıyız. Doğru ortaya çıksın" 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzon’da MHP İl Başkanı Bekri Sıtkı Tarım görevi bırakıyor
Trabzon’da MHP İl Başkanı Bekri Sıtkı Tarım görevi...
Fındıklı Belediyesi’nin yaptığı tuvalete yıkım kararı
Fındıklı Belediyesi’nin yaptığı tuvalete yıkım kararı