Õzdemir Hafızoğlu rekora koşuyor

Õzdemir Hafızoğlu rekora koşuyor

Trabzon Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi bõlümü öğretim görevlisi ,kanun sanatçısı, Bestekar Özdemir Hafızoğlu konserden konsere koşuyor.

20 Aralık 2019 - 17:35 - Güncelleme: 20 Aralık 2019 - 18:17

Sürekli üreten,ürettikçe paylaşan  Özdemir Hafızoğlu besteleri ile artık birçok şehirde bilinip,Türk Müziği severlerin istek listelerine girmeyi başardı.

Geçtiğimiz günlerde Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi tarafından davet edilen Hafızoğlu,kendi bestelerinden oluşan konserle Erzincanlılarla buluşup ,dinleyicileri kendine hayran bırakmıştı.Bir konserin yorgunluğunu atmadan diğer bir konserle karşımıza çıkan Hafızoğlu ve öğrencileri dün Akçaabat Güzel Sanatlar lisesi davetlisi olarak muhteşem bir konserle daha dinleyicileriyle buluştu.


Konser Akçaabat güzel Sanatlar Lisesi konser salonun da gerçekleşti.Bestelenmiş 10 eserinden oluşan repertuar dinleyicilerden tam not aldı.


Saz heyetinin disiplini ve solistlerin başarılı perfirmansları ,Hafızoğlu'nun durdurak bilmeden emek verdiğinin göstergesi gibiydi.


Bestelenmiş şarkıları ve saz eserleriyle dinleyicileri mest eden Hafızoğlu, müzik adamı olarak adından sıklıkla bahsettiriyor.


Aynı zamanda Trabzon Liselerinden Yetişenler Derneği Türk Sanat Müziği Topluluğu koro Şefi olan Özdemir Hafızoğlu ve korosu 5 Ocak 2020 'de Yeni Yil Konseri ile Trabzonlularla buluşmaya hazırlanıyor.

Habercuk /Elvan Hayali Demirci

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzon, Rize ve Ordu'da koronavirüste son durum
Trabzon, Rize ve Ordu'da koronavirüste son durum
"Mülteciler şimdi ne yapıyordur?" diye sordunuz mu?