Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı kalleşliktir

Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı kalleşliktir

Aydemir Akbaş: Yılmaz Erdoğan'ın yaptığı sinemaya ihanettir, kalleşliktir. Dijital platformlar ölüdür, insanı miskinliğe alıştırır

19 Şubat 2019 - 09:41

Oyuncu Aydemir Akbaş, "Organize İşler 2: Sazan Sarmalı" filmi Netflix'te de gösterime giren Yılmaz Erdoğan'a tepki gösterdi. "Dijital platformlar ölüdür, insanı miskinliğe alıştırır. Seni sinema var etti, buralara getirdi" diyen Akbaş, "Erdoğan'ın yaptığı sinemaya ihanettir, kalleşliktir" ifadesini kullandı.

Sabah'ta yer alan habere göre Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin henüz vizyondayken Netlix'te de gösterime girmesi sinemacıların tepkisini çekti. Tepki gösteren isimlerden biri de, oyuncu Aydemir Akbaş'tı.

Yıllarını sinemaya verdiğini belirten Akbaş, "Sinema bitmez, hayattır, candır, canlıdır. Dijital platformlar ölüdür, insanı miskinliğe alıştırır. Sinema ise hareket getirir" dedi.

Film izlemek için dışarı çıkan insanın ekonomiye can verdiğini belirten Akbaş, Yılmaz Erdoğan'a yönelik olarak "Seni sinema var etti, buralara getirdi. Erdoğan'ın yaptığı sinemaya ihanettir, kalleşliktir" ifadesini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İmamoğlu: Trabzon’un asla taviz vermeyen duruşunu ruhumda taşıyorum
İmamoğlu: Trabzon’un asla taviz vermeyen duruşunu ruhumda...
Elif Çavuş'un yazısı
Elif Çavuş'un yazısı