Yıldırımhan: Teşkilatlar Baş Tacımızdır

Yıldırımhan: Teşkilatlar Baş Tacımızdır

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mazhar Yıldırımhan, teşkilattan gelen bir isim olduğunu ve bundan sonra da teşkilatlarla yeni hedeflere yürüyeceklerini ifade etti.

17 Kasım 2018 - 20:40

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mazhar Yıldırımhan, bugüne kadar teşkilatla birlikte hareket ettiklerini ifade ederek AK Parti teşkilatının baştacı olduğunu söyledi. 

Trabzon'u hakettiği yere teşkilatla birlikte taşıyacaklarını belirten Yıldırımhan, yaptığı açıklamada, " Teşkilatlarımızın içinden yoğrularak gelen birisiyim. İşin mutfağında yetiştim. O nedenle teşkilatlarımızın duygularını, çilelerini ve beklentilerini net biliyorum. Bugüne kadar yağmur çamur demeden, gece gündüz demeden hep teşkilat mensuplarımızla birlikte ülkemizin ve şehrimizin geleceği adına sahada olduk. Çalıştık, terledik. Sevindik, üzüldük ama zaferlere hep onların imzası ile ulaştık. Allah hepsinden razı olsun.
Bundan sonra da hep birlikte olacağız. Yeni zaferlere birlikte yürüyeceğiz. Trabzonu inşaallah hakettiği yerlere beraber taşıyacağız.
Teşkilatlarımızın gönül dünyasında ve vicdanlarında yer bulmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Her gittiğimiz ilçemizde bizi bağırlarına bastılar. Her zeminde bizlere sahip çıktılar. Şimdi bu sahiplenmeyi inşaallah tercihlerine yansıtacaklardır. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde daha büyük hedeflere birlikte koşacağız. Gönül birlikteliğimiz hizmetlerimizle bütünleşecektir" dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu silahlı saldırıda öldürüldü
Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu silahlı saldırıda...
Trabzonspor'un yıldızı Uğurcan Çakır, Avrupa'nın en iyisi! İnanılmaz istatistik...
Trabzonspor'un yıldızı Uğurcan Çakır, Avrupa'nın en iyisi!...