Yazıcı, Ortahisar Belediye Başkanlığı için adaylığını...

Yazıcı, Ortahisar Belediye Başkanlığı için adaylığını açıkladı

Trabzon Kuyumcular Odası Başkanı Ali Yazıcı, CHP'den Ortahisar Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

13 Ekim 2018 - 13:14

Trabzon basını ile bir sohbet toplantısı gerçekleştiren Trabzon Kuyumcular Odası Başkanı Ali Yazıcı, hem partisinin hem de kendisinin iddialı olduğunu ifade ederek her kesimden oy alabileceği vurgusunu yaptı.

HER PARTİDEN OY ALACAĞIZ

Trabzon'da ortak akılla belediyenin yönetilmesi gerektiğine dikkat çeken Yazıcı, "Bu görevi ben başarılı bir şekilde götürebileceğimi düşünüyorum. Trabzon'un kısırlaşmış sorunlarına çözüm üreteceğiz. Toplumun bütün paydaşları ile bu işi yapacağız. Ortahisar ile ilgili sandığa en iyi ben taşıyacağıma inanıyorum. Bu şehrin her noktasını ve her noktasının sorunlarını biliyorum. Her siyasi partiden oy alacağız. Her partinin adayı olarak da kendimi görüyorum" dedi.

HEDEF 70 BİN OY

"Bizim hedefimiz 70 bin oy almak" diye Yazıcı, " Trabzon sanki ikinci plana atılmış gibi. Trabzon'da ortak yaşam alanları yaratmamız lazım. Trabzon'un tarihine baktığımız zaman eski fotoğraflarına baktığımız zaman bu şehre yazık ettiğimizi görüyoruz. Bu şehrin tarihi yapısını ortaya çıkartmak zorundayız." dedi.

Diğer partilerden daha önce teklif aldığını ifade eden Yazıcı, " Tercih ediliyor olmak tabi ki onur verici bir durum. Bizim partimiz ve duruşumuz bellidir" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sıla ve Ahmet Kural davasında gerekçeli karar açıklandı
Sıla ve Ahmet Kural davasında gerekçeli karar açıklandı
Akar'dan 'Yeni askerlik sistemi' açıklaması
Akar'dan 'Yeni askerlik sistemi' açıklaması