#ErkeklereTaciz #TacizciKadınlar #Çıplaklık
Göksel Aksel

Göksel Aksel

#ErkeklereTaciz #TacizciKadınlar #Çıplaklık

30 Temmuz 2018 - 15:02

Kadınlar tacize uğruyor da erkekler uğramıyor mu?

Kadınlara yapılan pozitif ayrımcılığın son bir iki yılda suyunun çıkarıldığı, önüne gelen ünlü kadının ‘kadına şiddet’ başlığı altında maduru oynadığı bir akıl tutulması döneminden geçiyoruz. Böyle bir dönemden geçerken ortaya çıkan soru, erkekler hiç tacize uğramıyor mu kadınlar tarafından? Ah uğramaz olur mu! Canlı şahidi oldum.

Geçenlerde anneciğimle sezon açılışı yapmak üzere plaja gittik. Yan şezlongumuzda cici bir çift, onların yanında da iki ‘hanım kız’ oturuyordu. Annem –ki kendisi oldukça açık görüşlü, gezmiş görmüş bir eğitimci, modern zihniyetli bir kadındır- bana ‘şuraya bir baksana’ dedi şaşkınlıkla. Bahsettiğim kadınlardan biri, yalnızca göğüs uçlarını kapatan üst bikinisinin iplerini çözmüş, alt bikinisini de iyice apışarasına sıkıştırmış, bronzlaşmaya çalışıyordu. Aslında tabiri caizse güneşte kalmaktan kösele gibi olmuştu zaten. Kış boyunca squat (popo kaldırma egzersizi) çalışmış, bolca dudak dolgusu yatırımı yapmış, 3km uzunluğunda ipek kirpik takmış, 5km protez tırnakları, gözünden fırlarcasına mavi lensleri, beyaz kaynak saçlarıyla plajda adeta ‘bana bakın’ diye bağırıyordu! Benim kadar açık görüşlü, erotizmi seven, nüdizmi seven bir insan daha olmasın! Bana bile çok fazla geldi.

Bana fazla gelen genç kadının tarzı değil, kendini sergileyişi ve hareketleriydi! Abartısız şekilde anlatıyorum; kalçalarını, yanında yatan adamın gözüne sokmak için, en az 10 kez yere eğildi, en az 7 kez ayağa kalkıp dans etti. Adam ve eşi rahatsız olup plajdan ayrıldılar. Genç kadın durmadı, bu kez şezlongunu tersine çevirdi, arkada yatan genç çifte doğru gerdi bacaklarını yattı. A benim kızım! Genital bölgende bronzluk istiyorsan, solaryuma gitsene! O genç çocuk jinekolog olsa, kızın bütün ürogenital hastalıklarına teşhis koyabilecek kadar gördü herşeyi. Daha ne hareketler, danslar, pozlar... Anlatsam RTÜK kapatır sayfamızı... O çift de kalktı gitti.

Tabii kadınlara pozitif ayrımcılık var ya, kimse kadını uyarmadı. Ben uyarırcasına kiloyla laf soktum ama geniş kapasiteli biriydi zahir, hiç bana mısın demedi. Vücut yapmış, kaslı maslı bir erkek tek başına plaja gelse, avuç içi kadar slip mayosunu giyinse, ıslanıp ıslanıp herşeyini ortaya koysa, tekme tokat atarlar adamı ordan. Kadınlar taciz edilmiş sayılır, ama erkekler tacize uğramaz...

Giyim kuşam, açıklık kapalılık konusunda ciddi boyutlarda özgürlükçü bir insanım. Yalnız herşeyin yeri var, zamanı var. Mesela bir Hint düğününe giderken, ya da Hindistan’a gidince Sari giyersin, uyumlu olmak adına. Tepki çekmenin, aşırı olmanın ne alemi var. Özgürlük, başkalarının sınırlarını zedelemediği, zorlamadığı sürece anlamlı değil midir?

Sonuç olarak soruyorum size; yukarıda anlattığım genç kadın, plajda bahsi geçen iki erkeği taciz etti mi etmedi mi? Yorum sizin... Yorumlarınızı aşağıya yazabilir, ya da instagram hesabıma DM olarak gönderebilirsiniz...

Sevgiler, selamlar...

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar