Şeytan Markayı Kendi Giyer
Ensar Bayburt

Ensar Bayburt

Şeytan Markayı Kendi Giyer

24 Kasım 2017 - 11:05

Hayatımıza aldığımız insanlar üzerinde etkimiz her daim olmuştur. Bazen iyi bazen kötü yönde ama her halükarda bir etki bırakmışızdır. Zaten aksi bir durum varsa bir ilişkiden bahsetmek saçma olur.

Bazen gördüğünüz biri sizi çok etkilese de eksik olan bir şeyler vardır. Ben bu sefer dış görünüş üzerinden gideceğim. Kötü kıyafetler bakımsız saç baş boyasız ayakkabılar vs.

Sizin bir tarzınız tavrınız var fakat karşınızda hoşlandığınız kişide bunların zerresini bulabilmek mümkün değil.

Fakat gönül bu ya her zamanki gibi yine iyi bir şeye sebep olmuyor ve aptal bir işin içine sizi peşinden sürüklüyor.

Ee madem kapıldık bari şunun elini yüzünü biraz düzelteyim diyorsun ya deme!

Senin o elinden tuttuğun rüküş kişi bir afete dönüşünce yuvadan uçmak için kanatları olduğunu anlıyor anlatma!

Senin karşına ilk çıktığında sürünerek hareket eden kişi senin muhteşem zevkinle seçtiğin ayakkabılarla koşarak başka bedenlere gidiyor ya izin verme!

Senin aklın ve libidonla gördüğün o sexy vücudu harikulade kıyafetlerle kaplayıp ortaya çıkarınca göz alıcı olmaya başlayıp vücudunda daha önce farkına varmadığı değişik hislere kapılıyor  mahal verme!

Aslında kalçası olduğunun farkında olmayan birine üzerine tam oturan ve sütun gibi bacaklarını ortaya çıkaran pantolonları alıyorsun da hani o kalçası kalkıyor ya kaldırma!

Bırak bildiğin gibi olsun sana zaten çok giyinik lazım olmayacak. Dış görünüşünde de asgari müştereği bulduysan zorlama, abartma bırak Kezban Paris’i görmesin, adamın marka diye bildiği şey indirimli market donu olsun hani şu turşu şişelerinin yanında satılanlar var ya hah işte o.

Deli misin kuzum sen. Hem ilişkilerin asıl problemi karşındaki kişiyi değiştirmeye çalınca başlıyor. Hem ünlü filozof (!) ne demiş? ‘’Herkesin donuna kimse karışamaz.’’

Millet ne der diye takma kafana. Senin onunla yaşadığın mutluluğu karşındaki kişinin o haliyle zaten kıskanmazlar. Fakat yukarıda yazdıklarımı yaparsan elinden kapmak için mazallahgözünü oyarlar!

Zaten sevgili bulmak kara borsaya düştü sen kendi bacağına sıkma beni dinle.

Unutma şeytan markayı kendi giyer.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar