Libidomun yasası: Tecavüz haktır!
Ensar Bayburt

Ensar Bayburt

Libidomun yasası: Tecavüz haktır!

18 Kasım 2016 - 17:23

Gayet keyifli bir akşam, ülke gündeminden biraz olsun uzaklaşmak için arkadaşlarımızla kış akşamlarının en güzel geleneği olan mısır patlatıp sohbet ettiğimiz bir zaman dilimi. Bir anlık gafletle sosyal medyaya baktım. Gördüğüm şey beni derinden sarstı. Mecliste bir oylama yapılmış. “TECAVÜZE UĞRAYAN KİŞİ, TECAVÜZCÜSÜYLE EVLENİRSE SERBEST KALACAK” minvalinde bir kanun tasarısını oylayan; koca koca adamlar, kadınlar, anneler, babalar.

Özetle diyor ki; Siz önünüze gelene tecavüz edin, zaten o yavrucağın anası babası namusunu temizlemek için sizi onunla evlendirir sizde hareminizi kurarsınız. Bir başka alt başlıkta diyor ki; kadının bir sesi olmasın, evi temizlesin, yemeğimi yapsın, ayağımı yıkasın ve bunları yapmak için de beni sevmesine gerek yok, ben ona tecavüz eder alırım!

 Kuzum sizin bu kadınlarla alıp veremediğiniz nedir? Kadın dediğime aldanmayın, kadından kastım konuşmaya henüz başlamış dişi insan türü. Hiç mi içiniz yanmıyor o haberleri gördüğünüzde? Sizin evladınız yok mu? Nedir bu şerefsize arka çıkma durumunuz? Yarın öbür gün tecavüzcüler, önüne geleni sıkıştırdıklarında ve bu bir biçimde size dokunduğunda KANDIRILDIK mı diyeceksiniz?

Yazıktır, günahtır. Günahın kavramı da son 15 yılda yeni bir yorum kazandı sayenizde. Burada bir siyasi parti ya da oluşumun eleştirisini yapmıyorum. Eleştirim el kadar çocukların bu şekilde kurban edilip, hayatlarının baharlarında cehennemin içinde yaşamalarına zemin hazırlayan zat-ı muhterem’leredir.

Benim 4 tane kız yeğenim var. Onların yanaklarından öpmeye imtina ediyorum, canları yanmasın diye. Ama kendine insan formu kazandırmış, dışkıdan daha aşa bir organizma olan tecavüz meraklısı adamlar ise sizin bakmaya kıyamadığınız kızlarınızı istedikleri gibi evirip çevirecek ama bu bir suç sayılmayacak. Neden! Evlendi ve namusunu kurtardı. Öyle mi? Yok öyle yağma. Bu durumda sizin İŞİD’den farkınız nedir? Onlar da tecavüz ediyor onlar da hayatları bitiriyor. Sizinki kendi kafanıza göre kurduğunuz dünyada yasal öyle mi!

Bir hadiste Peygamber efendimiz diyor ki; (Kızlarınızı altın ve gümüş ile süsleyin! Elbiseleri güzel olsun! İtibar kazanmaları için en güzel hediyelerle ihsanda bulunun!) Kimsenin dinini sorgulamak bana düşmez ama sizin inancınızı, dininizi seveyim.

Bu yasayı onaylayanlardan birini görürseniz şayet arkanıza bile bakmadan kaçın. Zira yarın bir gün haremlerine girmeniz sadece onların 3,5 dakikalık zevklerinin ucunda.

Son olarak bilimsel bir açıklamayla bitirmek istiyorum. Düşük olan çocukların birçoğu eğer doğsalardı sakat olarak yaşarlardı. Belki de düşük tehlikesi olan insanlar o çocukları kurtarmak için çok uğraşmamalı. Zira sonuçları ortada. Sonra kanun falan çıkarmaya çalışıyorlar. SAYGILAR.

Son Yazılar