Volkan Konak: Ünlü ve Zenginlere Alerjim Var

Volkan Konak: Ünlü ve Zenginlere Alerjim Var

Bir gazeteye röportaj veren ünlü sanatçı, "Sanat camiasından kimseyle görüşmüyorum. Ünlü ve zengin insanlara alerjim var." diyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

07 Haziran 2015 - 10:52

Kuzeyin oğlu Volkan Konak, bir gazetenin magazin ekine çarpıcı açıklamalarda bulundu. 2016'dan sonra 6 ay Türkiye'de, 6 ay yurtdışında yaşayacağını açıklayan Konak, ünlü ve zengin insanlardan hoşlanmadığını söyledi.

"BELLİ CAMİALARA ALIŞAMADIM"

Muhabirin, "Karavanınızı tanıyıp da yanınıza gelenler oluyor mu?" sorusuna ünlü sanatçı; "Tabii, sevgi seli yaşıyorum, fotoğraf çektiriyoruz. Adana otobanında kamp yaptığımızda TIR'cılarla yemeğimizi paylaşıyoruz. O bize yumurta veriyorsa, biz ona peynir veriyoruz. Yurtdışı parklarında menemen yapıyoruz. Belli camialara alışamadım. Ünlü ve zengin insanlara alerjim var.

"ANADOLU İNSANINA VURGUNUM"

Tabii ki görüştüğüm arkadaşlarım var ama genel olarak onların egosu çok yüksek, megolamanlıkları var, benciller. Buna dayanamıyorum, sinir sistemim bozuluyor. Basın ve sanat camiasından kimseyle görüşmüyorum. Ortam oldu mu bir araya geliyoruz ama ben aramam. Telefonumda numaraları yoktur. Toprak, tezek ve zaman zaman ter kokan Anadolu insanına vurgunum."

"ÜNLÜ OLMAK CANIMI ACITIYOR"

Bu sözler üzerine, "Siz de ünlüsünüz." diyen muhabire ünlü sanatçı şu sözleri söyledi: "İşte o yüzden ünlü olmak çok canımı acıtıyor, hiç hoşlanmıyorum. Sahnedeki Volkan Konak'ı hayatıma sadece 3 saat sokuyorum, ben de ona hizmet ediyorum. Ayıptır söylemesi, sahnedeki Volkan Konak'ı beğeniyorum. Ama öteki Volkan'ı çok seviyorum. Ünlü olmak çok can sıkıcı bir şey."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ABD'nin ardından İngiltere'den de 'Ukrayna'dan çıkın' talimatı
ABD'nin ardından İngiltere'den de 'Ukrayna'dan çıkın' talimatı
Trabzonspor'un yeni transferi Enis Destan şehre indi!
Trabzonspor'un yeni transferi Enis Destan şehre indi!