• Reklam

Yalıspor'un Bal Ligi sevinci

Bölgesel Amatör Lig Play Out maçında bugün 2 Trabzon ekibi karşı karşıya geldi.  Yalıspor’un Zağnosspor’u 2-1 yendiği karşılaşmada bir taraf sevinirken diğer taraf ise üzüldü.  Bu galibiyetle Yalıspor Bölgesl Amatör Lige yükseldi, Zağnos ise 1. Amatör Kümeye düştü.. Yalıspor taraftarları maç sonrasında sevinç gösterilerinde bulundu.

Bölgesel Amatör Lig Play Out Müsabakasında Bal takımlarından Zağnosspor, Trabzon 1. Amatör Küme 2.’si Yalıspor ile karşı karşıya geldi. Bir hayli çekişmeli geçen karşılaşmanın ilk yarısında üstün olan taraf Yalıspor, 1-0 öne geçti. Maçın ilk yarısı bu sonuçla biterken ikinci yarı oyunda dengeyi sağlayan Zağnosspor 1-1’lik eşitliği sağladı.

Ancak maçın son dakikalarına doğru Zağnosspor’da büyük bir şansızlık yaşadı. Gelişen Yalıspor atağında Zağnossporlu oyuncu kendi kalesine gol atınca Yalıspor maçın son dakikalarına doğru 2-1 öne geçti.

Maç bu sonula biterken Yalıspor Bölgesel Amatör Lige yükseldi, Zağnosspor ise Trabzon 1. Amatör Kümeye düştü.

BAL Ligine yükselen Yalıspor’da galibiyetin ardından taraftarlar sahada futbolcularıyla doyasıya sevindi. Tamamı Yalı Mahallesinde olan bir mehteran takımı da futbolcu ve taraftarların yaşadığı bu sevince ortak oldu.

Zağnosspor ise 1. Amatör Kümeye düşmenin üzüntüsünü yaşadı.

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir