• Reklam
Vali ile başkandan firmalara ziyaret

Vali ile başkandan firmalara ziyaret

Vali Ustaoğlu ile TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Hacısalihoğlu'ndan firmalara ziyaret

10 Haziran 2020 - 14:13

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Değirmendere Vadisindeki firmaları ziyaret etti.
Çeşitli tesisleri gezen Ustaoğlu ve Hacısalihoğlu, üretilen ürünler ve firmaların pandemi sürecindeki çalışmaları hakkında ilgililerden bilgi aldı.
Ustaoğlu, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin kalkınması için üretim ve istihdamın önemine dikkati çekti.
Üretime ve istihdama katkı yapan tüm firmalara teşekkür eden Ustaoğlu, "Koronavirüs sürecinde devletimizin destekleriyle, sanayicilerimiz ve firmalarımızın değerli katkılarıyla ekonomimiz daha da iyiye gidiyor. Bu anlamda üreten, istihdama katkı yapan, ihracat gerçekleştiren tüm firmalarımızı bir kez daha kutluyorum." ifadesini kullandı.
Hacısalihoğlu da TTSO olarak üyelerin pandemi sürecinde yaşadığı her türlü sorunu ve taleplerini hızla bakanlıklara iletmeye ve çözümlerine katkı vermeye devam ettiklerini vurgulayarak, "Devletimiz bu süreçte destek sağladı ve sağlamayı da sürdürüyor. Bizler de çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. El birliğiyle bu süreci de atlatacağız." diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TIP Fakültesi'nde toplanacaklar...  Sendika başkanlarına
TIP Fakültesi'nde toplanacaklar... Sendika başkanlarına "döner...
Berat Albayrak geri dönüyor iddiası! İşte Albayrak için düşünülen yeni plan
Berat Albayrak geri dönüyor iddiası! İşte Albayrak için...