TSO’da kadın ve genç girişimciler seçildi

TSO'da kadın ve genç girişimciler seçildi

TTSO Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı’na Nurcan Göç, Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı’na ise Tayfun Özlü seçildi.

07 Mart 2019 - 12:22 - Güncelleme: 07 Mart 2019 - 12:25

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitelerinde 27 Şubat’taki seçimler sonucunda belirlenen İcra Komitesi üyeleri, ilk toplantılarını gerçekleştirerek görev bölümü yaptı. Buna göre TTSO Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı’na Nurcan Göç, Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı’na ise Tayfun Özlü seçildi.

 

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ GÖREV BÖLÜMÜ

 

TTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nin ilk toplantısında görev bölümü şu şekilde yapıldı:

 

Başkan: Nurcan Göç

 

Başkan Yardımcıları: Zuhal Akyüzlü, Ayla Pirselimoğlu, Seyyare Sungur

 

Üyeler: Elif Çakıroğlu, Ayça Eminoğlu, Beril Değermenci, Sevtap Bekircan, Zeynep Özkan, Ülkü Koçoğlu, Vildan Özmen, Sezgin Akyüz Sarı, Havva Mandan Çakıroğlu, Ayşe Şenyüz, Selma Hacısalihoğlu.

 

GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ GÖREV BÖLÜMÜ

 

TTSO İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nin ilk toplantısında ise görev bölümü şu şekilde yapıldı:

 

Başkan: Tayfun Özlü

 

Başkan Yardımcıları: Çetin Meral, Ali Çapoğlu, Erham Safa Ergan

 

Üyeler: Cengiz Öztürk, Onur Tolga Onur, Abdülkadir Çakıroğlu, Sercan Şengün, Arda Keskin, Ayhan Yılmaz Öztürk, Güler Tuğba Gültekin, Ömer Topçu, Serhat Özer, Serdağ Çakıroğlu, Cengiz Sabır.

 

HACISALİHOĞLU: ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE KATKI SUNACAK ÇALIŞMALAR YAPMANIZI BEKLİYORUZ

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, beraberinde Başkan Yardımcısı Tolga Avcı ile Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitelerinin ilk toplantılarına katılarak, yeni görevlerinde başarılar diledi. Hacısalihoğlu, “Şehrimizde en büyük ihtiyaçlardan biri istihdama yönelik çalışmalar. Eğitim programlarıyla kadın ve genç istihdamına katkı yapmaya çalışmalıyız. Girişimci yetiştirme önemli bir iş. Hangi sektörlerde neler yapılabileceğini araştırmalıyız. E-ticarete önem vermeliyiz. Yurtdışı oda ve derneklerle işbirliğine giderek farklı projeler ve etkinlikler gerçekleştirilebilir. Eko turizm ve kültür turizmi başta olmak üzere turizm konusunda da çalışmalar yapılabilir. Görev süreniz boyunca birlikte güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KTÜ eski profesörü Ovalı  ve ekibi Koronavirüs ilacı geliştirdi, bakanlık onay verdi
KTÜ eski profesörü Ovalı ve ekibi Koronavirüs ilacı...
Kanal İstanbul ihalesinden bir gün sonra görevden alındı
Kanal İstanbul ihalesinden bir gün sonra görevden alındı