Trabzonspor’u savunan Hasan Al yine hedef oldu

Trabzonspor'u savunan Hasan Al yine hedef oldu

"Kupa Başbakan'da", "Kumpas Yok, Şike Var" adlı kitapların yazarı Cumhuriyet Yazarı Hasan Al, 3 Temmuz'da yaptığı paylaşım sonrasında hedef haline geldi ve Cumhuriyet Gazetesi'nde yazılarına ara vermek zorunda kaldı.

10 Temmuz 2020 - 13:43 - Güncelleme: 10 Temmuz 2020 - 21:51

Trabzonspor'un siyasi olarak hezimete uğratıldığının kitabını yazan Spor Yazarı Hasan Al, 3 Temmuz'da yaptığı paylaşım sonrasında  Fenerbahçelilerin hedefi haline geldi ve Cumhuriyet Gazetesi'ndeki yazılarına ara vermek zorunda kaldı. 

Trabzonspor yazarı Hasan Al, Trabzonspor'un şampiyonluğunun çalındığı 2010-2011 yıllarında Fenerbahçe'nin avukatı olan Anayasa Profesörü Ersan Şen ile ilgili attığı twet sonrasında adeta topa tutuldu. 

Al, "Ersan Şen anayasa profesörü. Ancak benim için insan müsveddesi. Şike yaptığı somut delilerle sabit olan ve dünyanın en büyük spor mahkemesi CAS'da şikeden mahkum olan FB'nin avukatı Ersan Şen'i her zaman toplumun kafasını karıştıran ve hukuku çarpıtan adam olarak hatırlayacağız" ifadelerini paylaştı. 

Bu paylaşım üzerine Fenerbahçe Yazarı Ahmet Ercanlar, Hasan Al'ı hedef haline getirerek, "Koskoca Cumhuriyet'in yazarının üslubuna bak, Sana orada yazı yazdıran da en az senin kadar suçlu. İyice ele ayağa düştü bu meslek sizin gibiler ile" şeklinde cevap verdi. 

Fenerbahçe taraftarının çok sert ifadelerine maruz kalan Hasan Al, Cumhuriyet Gazetesi'nde yazılarına ara vermek zorunda kaldı. 

Bugün yaptığı paylaşım ile Cumhuriyet Gazetesi'ne sitemde bulunan Hasan Al, " Cumhuriyet'in ilkesi herkesi memnun etmek değil, Gerçekleri dile getirmektir" dedi. 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Refik Marasoglu
  7 ay önce
  Trabzonspor yonetimi ve ulkenin yonetimi sagcilarin elinde oldugu surece ts sampiyon olamaz.
 • iskefiyeli
  7 ay önce
  Kumpas yok şike var dersen Zekeriya Öz'ü aklarsın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Meral Akşener'le ne konuştu
Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Meral Akşener'le ne...
Trabzon'daki kazılar için önemli uyarı: Belediye işçileri değil, arkeologlar çalışsın...
Trabzon'daki kazılar için önemli uyarı: Belediye işçileri...