Trabzonspor düşmanı Uluç’tan Ağaoğlu’na ağır eleştiri

Trabzonspor düşmanı Uluç'tan Ağaoğlu'na ağır eleştiri

Her seferinde Trabzonspor'u eleştiren, uğradığı haksızlıklara karşı tek bir kelam etmeyen Hıncal Uluç, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nu çok sert eleştirdi.

19 Eylül 2020 - 12:08

Her seferinde Trabzonspor'u eleştiren, uğradığı haksızlıklara karşı tek bir kelam etmeyen Hıncal Uluç, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nu çok sert eleştirdi. Uluç ASpor kanalında yaptığı açıklamalarla Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu'na ağır eleştiriler getirdi.

Uluç, "İdareci diye bir kurum niye var? Her şey tıkırında gitse idareciye gerek var mı? Her gün gazetelerde manşet olacaksın, resimlerin çıkacak, mavi turda çapkınlık yaparken haber olacaksın, kulübün sorunlarını çözerken ortada görünmeyeceksin, kabahati Sörloth'a atacaksın" ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • iskefiyeli
    1 ay önce
    Hıncal Uluçu hiç sevmem,sevmemden mümkün değil ukal oluşundan dolayı.Ancak Ağaoğlunu eleştirisine sonuna kadar katılıyorum.TS nin bu durumlara düşmesinin sorumlularını başka yerlerde arayıp bu tür admların futbola verdiği zararı aklamaya çalışmaktan vazgeçmeli artık.Hakemleri suçlayarak hiçbir şeyi açıklayamazsınız örneğin.Sörlot olayını yüzüne gözüne bulaştıran başkan TS a zarar vermekten başka ne yapıyorki.Kısaca başarısızlıklarda federasyonu hakemleri FB yi suçlayarak hçbir sonuç elde edilemez.TS bizzat içerden özelliklerde son bir kaç yıldır gelen yönetim ve başkanlar tarafından bugünkü durumlara düşürülmüştür.Bu doğruları görmek ve söyleyeceklerimizi bu doğrultuda söylemek gerekir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Albayrak: Türkiye ekonomisi bir dönüm noktasında
Albayrak: Türkiye ekonomisi bir dönüm noktasında
Gram altın rekora koşuyor
Gram altın rekora koşuyor