Trabzonspor’da Abdulkadir Parmak ve Abdullah Avcı görüşecek

Trabzonspor'da Abdulkadir Parmak ve Abdullah Avcı görüşecek

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Abdulkadir Parmak ile Abdullah Avcı bugün tekrar bir araya gelerek oyuncuyla konuşacak.

17 Mayıs 2021 - 10:17 - Güncelleme: 17 Mayıs 2021 - 10:19

Abdullah Avcı, kadro dışı bırakılan Abdulkadir Parmak ile ilgili konuşurken, bugün tekrar bir araya gelerek oyuncuyla konuşacak.

Parmak’ın geldiğinden itibaren devamlı oynadığını hatırlatan Avcı, “Kendisi de yaptığı hatayı biliyor. Benim oyuncuyla bir problemim olamaz. Esas olan  Trabzonspor ve Trabzonspor kurumudur. Bununla ilgili kendisiyle de görüşme yaptık, kendisi de bunu talep etti, oturduk karşılıklı konuştuk. ‘15’i itibariyle tekrar düşünüp konuşup ne yapacağımıza karar veririz’ dedik” ifadesini kullandı.

Oyuncunun dili, dini, ırkı, yerlisi, yabancısı olmayacağına vurgu yapan tecrübeli teknik adam, “Lütfen bu topraklarda yetişenlere daha fazla sahip çıkalım. Çalışmalarıyla, duygusuyla, ruhuyla, ekonomisiyle hep buraya katkı sağladılar. Ben de onları kullanmaktan ve bu kaynağı oluşturmaktan yanayım. Türkmen buranın değerli bir oyuncusu. Türkmen bizimle devam edecek” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize-Artvin Havalimanı'nda 3 ayda 196 bin 826 yolcu trafiği gerçekleşti
Rize-Artvin Havalimanı'nda 3 ayda 196 bin 826 yolcu trafiği...
Dünya, Türkiye diplomasisini konuşuyor
Dünya, Türkiye diplomasisini konuşuyor