Trabzonlu vekiller Ankara’da biraraya geldi

Trabzonlu vekiller Ankara'da biraraya geldi

01 Nisan 2022 - 14:51 - Güncelleme: 01 Nisan 2022 - 14:55

Ankara’da kurulan Başkent Trabzon Dernekleri Federasyonu, Trabzon, Ankara milletvekillerine tanışma ve kaynaşma yemeği verdi. Yemeğe katılan AK Parti, CHP ve İyi Parti milletvekilleri, Trabzon ve Trabzonspor’a hizmet için siyaset ayrımı yapmayacakları mesajı verdiler.

Başkent Trabzon Dernekler Federasyonu’nun Göksu Restorant’ta siyasi teşkilatlardan sorumlu başkan yardımcısı ve Başkent Yomra Dernek Başkanı Gürdal Karslı tarafından organize edilen Tanışma ve Kaynaşma Yemeğine Ankara AK Parti Milletvekili Nevzat Ceylan, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, İYİ Parti Milletvekili Hüseyin Örs, CHP Milletvekili, Ahmet Kaya, CHP İstanbul Milletvekili Trabzonlu Turan Aydoğdu ile federasyon yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Ali Hacıfazlıoğlu, yemeğe tüm katılanlara teşekkür ettikten sonra, her siyasi partiden milletvekillerinin kendilerine destek vermesinin çalışmalarını daha da ateşleyeceğini berterek, “Bizim amacımız Trabzon’a hizmet ve Ankara’da hemşehrilerimizi bir çatı altında toplamaya çalışmak. Sizlerde davetimize katılarak bizlere destek verdiniz. Sizin desteklerinizle çok güzel hizmetler vereceğimize inanıyorum “dedi.

Yemeğe katılan tüm partilerin milletvekilleri de, yaptıkları konuşmalarda hiçbir siyaset gütmeden Trabzon ve Trabzonspor’a hizmet için her zaman birlikte olacaklarının mesajını verdiler. Sıcak ve samimi  havada geçen yemekte verilen birlik mesajları katılımcıları mutlu etti.

Yemeğin organize edilmesinde büyük emeği geçen Gürdal Karslı, tüm siyasi partilerden destek sözü almanın kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, “ Sağolsun sayın vekillerimiz, siyaset gütmeden davetimize icabet ettiler. Böylece federasyonumuzun Trabzon’a hizmet için herkese açık olduğumuzu göstermemize katkı sağladılar. Bu tür organizelerimizi sürekli hale getirme çalışacağız “dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Ağaoğlu'ndan flaş sözler; 'Gece rüyalarıma giriyordu...'
Ahmet Ağaoğlu'ndan flaş sözler; 'Gece rüyalarıma giriyordu...'
Trabzon'da Atatürk'ün ziyaret ettiği binanın atıl kalmasına bir tepki daha geldi...
Trabzon'da Atatürk'ün ziyaret ettiği binanın atıl kalmasına bir...