Trabzon’da yeni cezaevi ne zaman hizmete girecek?

Trabzon'da yeni cezaevi ne zaman hizmete girecek?

Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Mithat Kutanoğlu, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'ni (TGC) ziyaret etti. TGC Başkanı Yusuf Turgut ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Başsavcı Kutanoğlu, Cemiyet yönetimine çalışmalarında başarılar diledi

30 Mayıs 2017 - 17:10

Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Mithat Kutanoğlu, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'ni (TGC) ziyaret etti. TGC Başkanı Yusuf Turgut ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Başsavcı Kutanoğlu, Cemiyet yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Kutanoğlu, yapımı süren Trabzon Cezaevi'nin yüzde 70'lik bölümünün tamamlandığını belirterek, "Yeni cezaevinin 2018 yılı mart ayında hizmete başlamasını planlıyoruz. Bu zaman kadara mevcut cezaevinde hizmete devam edilecek." dedi.
 Kutanoğlu, FETÖ soruşturmalarının da aralıksız devam ettiğini sözlerine ekledi. TGC Başkanı Turgut, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Trabzon Gazeteciler Cemiyeti ve basını olarak her zaman yargı ile işbirliği içinde kentin sorunlarına çözüm aradık, aramaya da devam edeceğiz." ifadesini kullandı. Ziyarette Turgut, Başsavcı Kutanoğlu'na Trabzon Gazeteciler Cemiyeti rozeti taktı. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AFAD'dan soğuk ve yağışlı havaya karşı vatandaşlara uyarı: Zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmayın
AFAD'dan soğuk ve yağışlı havaya karşı vatandaşlara uyarı:...
Dikkat su sayaçlarınız donabilir!
Dikkat su sayaçlarınız donabilir!