Trabzon’da yağmur altında şiir dinletisi

Trabzon'da yağmur altında şiir dinletisi

Bizim Neslin Uşakları Derneği'nin "Gölgede İncir Düşleri" adını verdiği şiir dinletisi dün akşam BNU evinde gerçekleştirildi.

25 Ekim 2018 - 12:39 - Güncelleme: 25 Ekim 2018 - 13:19

Bizim Neslin Uşakları Derneği, 10 Eylül'de planladıkları Şiir Dinletisini yağmur nedeni ile ertelemişti. Program dün akşam gerçekleştirildi, "yağmur ben de varım" dedi ancak şiir dinletisine engel olamadı. Katılımcılar yağmurun da renklendirdiği şiir dinletisinde keyifli saatler yaşadılar. 

Bizim Neslin Uşakları Derneği'nin "Gölgede İncir Düşleri" adını verdiği şiir dinletisi dün akşam BNU evinde gerçekleştirildi. BNU evinin bahçesinde gerçekleştirilen etkinlik yağmurdan nasibini aldı ancak dinleti yağmura rağmen şemsiyeler altında devam etti. Yağmurun da ayrı bir hava yarattığı şiir dinletisinde şairler ve sanatseverler unutulmaz bir gece yaşadılar. 

Sunuculuğunu Güzel Sanatlar Lisesi Edebiyat öğretmeni BNU üyesi Yasemin Uzun'un yaptığı şiir dinletisinde Yasemin Uzun, Abdullah Akat, Ayşe Keskin, Aytekin Çakmakçı, Dilek Bilge, Kenan Sarıalioğlu, Mehmet Kuvvet, Muteber Erbay, Mümin Candaş, Necati Zengin, Ömer Turan,Özdemir Hafızoğlu, Serkan Türk, Sonay Çevik, Songül Nadir, Sibel Suiçmez, Sevgi Bahadır ve Uğur Keleş şiir okudular. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzon'da sosyal medyada randevulaşıp kavga eden kızlar tekrar yargılanacak
Trabzon'da sosyal medyada randevulaşıp kavga eden kızlar tekrar...
Sıla ve Ahmet Kural davasında gerekçeli karar açıklandı
Sıla ve Ahmet Kural davasında gerekçeli karar açıklandı