Trabzon’da koro şefleri Facebook kurbanı!

Trabzon'da koro şefleri Facebook kurbanı!

Geçtiğimiz günlerde Akçaabat Belediyesi TSM Koro Şefi Salih Kazancıoğlu İle THM Koro Şefi Serdar Pul'un görevlerine son verilmişti. Nedenine inanamayacaksınız!

06 Kasım 2017 - 13:05

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde belediyenin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı, Türk Sanat Müziği Korosu ve Türk Halk Müziği Korosu'nun kurucuları olan o günden bugüne de koroların şefliğini üstlenen Salih Kazancıoğlu ve Serdar Pul'un görevlerine komik bir gerekçe ile son verildi.

KOROLARI FESH EDECEKLERDİ

Sayısız konserlere imza atan TSM ve THM korolarının şeflerinin herkes gibi sosyal medya hesapları takibe alındı. Siyasi baskılar nedeniyle belediye tarafından önce geçen sezonun konserleri iptal edildi. Koroların feshi gündemdeyken şeflerin görevlerine son verildi.

FACEBOOK BEĞENİSİ YAPMIŞLAR

AK Parti aleyhindeki paylaşımlara beğeni yaptıkları gerekçesi ile görevlerine son verildiği taraflarına iletilen koro şefleri büyük bir şok yaşadı. 22 Yıllık Koro Şefi Salih Kazancıoğlu ve 17 Yıllık Koro Şefi Serdar Pul'un görevlerine son verilmesi koro ekibinin de büyük tepkisine neden oldu. Koro ekibi bu komik gerekçe ve uygulama karşısında  koroda görev almayacaklarını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzon'a Alzheimer hastaları için terapi merkezi kuracak
Trabzon'a Alzheimer hastaları için terapi merkezi kuracak
Şarkıcı Ekin Uzunlar'dan 6 yaşındaki sosyal medya fenomeni hayranına sürpriz
Şarkıcı Ekin Uzunlar'dan 6 yaşındaki sosyal medya fenomeni...