Tampon

Kadınsan birçok zor dönemden geçiyorsun demektir. Bu zor dönemlerden biri de regl dönemidir.

15 Ocak 2020 - 09:55

 

Kadınsan birçok zor dönemden geçiyorsun demektir. Bu zor dönemlerden biri de regl dönemidir. Kadınların kendini çok rahatsız hissettiği bu dönemde tampon kurtarıcıdır. Vajina içerisinde kullanılan tamponlar regl döneminin rahat bir şekilde geçirilmesini sağlar. Üstelik pedlere göre çok avantajlıdır. Denizde, havuzda ve hamamda da kullanılabilir. Bu sayede regl döneminde sudan uzak kalmak zorunda değilsiniz. Tatilinizden geri kalmak zorunda değilsiniz. Regl döneminde devamlı kıyafet değiştirme zorunluluğunu ortadan kaldırır. Tampon sayesinde istediğiniz kıyafeti gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz.

Tampon Çeşitleri

Tampon çeşitleri farklı boyutlara sahiptir. İlk başta kullanımı ve alışılması zor olan ancak alışıldıktan sonra vazgeçilmesi zor olan bir üründür. Kendinize uygun olan boyutu ile regl döneminde yavaşlayan hareket özgürlüğünüzü ve rahatınızı geri kazanabilirsiniz.Kullanmaya başladıktan sonra kısa bir süre içerinde kendinize en uygun olan tamponu bulabilirsiniz.

Tampon Kullanımı

Tamponlar alternatif ürünlere göre kullanımı çok kolay olan bir ürünlerdir. Ancak sağladığı rahatlıkla kullanılması gereken saat geçirilmemelidir. Ortalama 4 saattir kullanım ömrü. Tampon kullanırken hijyene çok dikkat edilmelidir. Mikrop kapılmaya çok müsait olunduğu bu dönemde tampon kullanılırken iki katı özen gösterilmelidir. Giyilen kıyafetten belli olmaması tamponların tercih edilme sebeplerindendir. Regl döneminiz olsa da tampon kullanarak istediğiniz kıyafeti özgürce giyebilirsiniz. Kayma yapmadığından aklınız kıyafetinizde gezmezsiniz. Tampon kullanırken tek dikkat etmeniz gereken süreyi geçirmemek ve hijyen kurallarına uymaktır. Kullanım özellikleri incelemek ve denemek için https://www.cosmetica.com.tr/tampon/ sayfasından bilgi alabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Dilipak için 81 ilde suç duyurusunda bulunacak
Dilipak için 81 ilde suç duyurusunda bulunacak
Trabzon'da koronavirüs vakaları uçtu! İşte korkutan rakamlar
Trabzon'da koronavirüs vakaları uçtu! İşte korkutan rakamlar