Takipçisi olacağız

Takipçisi olacağız

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, “Tüm velilerimiz müsterih olsun. Hiçbir velimizden okula kayıtlarda kesinlikle bağış alınmayacak. Ortahisar ilçemizde gerekli işlemlerin takipçisi olacağız” dedi.

16 Ağustos 2022 - 13:35 - Güncelleme: 16 Ağustos 2022 - 15:06

EĞİTİM OLMAZSA OLMAZIMIZ

 AK Parti iktidarı için eğitimin olmazsa olmaz olduğunu ifade eden Çebi, eğitimde fırsat eşitliğini sağlamanın da asli vazifelerinden biri olduğunu vurguladı. Çebi şöyle devam etti:  “AK Parti iktidarı dönemlerinde  bütçeden aslan payı Milli Eğitim Bakanlığına ayrılmış durumdadır. Her eğitim öğretim yılı öncesinde kırtasiye kırtasiye kitap arayan öğrencilerimiz, AK Parti iktidarı ile birlikte kitaplarını sıralarının üzerinde hazır bir şekilde bulmaktadır.

EN İYİSİNİN GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ

Eğitim kurumlarının ihtiyaçları da Bakanlığımız tarafından karşılanmaktadır. 20 yıllık iktidarımız boyunca her daim geleceğimizin teminatı çocuklarımız için en iyisini, en faydasını yapma gayreti içerisinde olduk.  Bundan sonra da en iyisini yapmanın gayreti içerisinde olacağız”

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

 Hem velilerin hem de öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını kaydeden Çebi “Eğitim öğretim bir bütün. Bu bütünün sac ayağını eğitim kadrosu, öğrenciler ve veliler oluşturmaktadır. Bizler de eğitim öğretim faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesi adına elimizden geleni her zaman yapmaya hazırız.” İfadelerine yer verdi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Ortahisar’ın eğitim öğretimde her dönem adından başarı ile söz ettirdiğini kaydeden Çebi, şunları söyledi:  “Ortahisarımız gerek akademik gerekse spor ve sanatta yetiştirdiği, geleceğe hazırladığı öğrenciler ile her daim bizler gururlandırmaktadır. Yeni eğitim öğretim yılında da daha büyük başarılara imza atılacağına inanıyorum. Eğitim kurumlarımızda görev yapan idari ve eğitim kadrosuna teşekkür ediyor, yeni eğitim öğretim yılı için başarılar diliyorum.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Ağaoğlu'ndan flaş sözler; 'Gece rüyalarıma giriyordu...'
Ahmet Ağaoğlu'ndan flaş sözler; 'Gece rüyalarıma giriyordu...'
Trabzon'da Atatürk'ün ziyaret ettiği binanın atıl kalmasına bir tepki daha geldi...
Trabzon'da Atatürk'ün ziyaret ettiği binanın atıl kalmasına bir...