Reklamı Geç
Saadet Partisi’nden Binali Yıldırım açıklaması

Saadet Partisi'nden Binali Yıldırım açıklaması

Niye çekilelim ki!

19 Haziran 2019 - 11:49

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AKP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın dün Milli gazeteyi ziyaret ettiği sırada  Saadet Partisi'nden özür dilemesini değerlendirdi. Adaylarını çekecekleri iddilarına da yanıt veren Karamollaoğlu, "Sayın Yıldırım'ın ziyaretini, üslubunu taktirle karşılıyorum. Niye aday koyduk, neden aday çekelim" ifadesini kullandı. 

Karamollaoğlu, "Çok uzun bir aradan ilk defa iki adayın canlı yayında tartışması önemli. Sadece iki adayın olduğu havanın estirilmesini doğru bulmuyorum. Niye aday koyduk, neden aday çekelim. Kutuplaşmaya götürülmesine gönlümüz razı değil. Dünyada sağ-sol ayrımı Berlin Duvarı'nın yıkılması ile tansiyonunu kaybetti. Birileri aday çekmeyi sürekli gündeme getiriliyor, adayımızı çekmeyeceğiz. Biz adayımızı çeksek de seçmen kime oy verecek mi, belli mi. O yaklaşımında isabetli olmadığını düşünüyorum. Bizim üzerimize çok önemli bir görev düştüğünü düşünüyorum." diye konuştu. 

Karamollaoğlu, "Şahsıma iki grup saldırı var. Bir önde gelen isimlerden oluyor, bir de troll'lerden gelenler var. Onlar bunu görev olarak almışlar. Her gün mutlaka bir hakaret, küfür var. Biz birbirimizin rakibiyiz. Biraz da seçim sistemindeki yapılan değişikliğin Türkiye'ye zararını görmeye başladılar." dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzon'da sosyal mesafeli ilk cuma namazı kılındı
Trabzon'da sosyal mesafeli ilk cuma namazı kılındı
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden dev tesis
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden dev tesis