Özgür Özel Trabzon’a geliyor

Özgür Özel Trabzon'a geliyor

CHP Grup Başkan vekili Özgür Özel Trabzon'a geliyor.

16 Kasım 2022 - 12:39 - Güncelleme: 18 Kasım 2022 - 14:07

Geçtiğimiz günlerde TBMM'de düzenlediği basın toplantısında Gümüşhane ilinin sınırının değiştirilmesine tepki gösteren muhtarların sesi olan CHP Gurup Başkan vekili Özgür Özel, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman'ın sınıra yakın bölgedeki tatil köyüne işaret etmişti. 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman, Trabzon Belediyesi'nde basın toplantısı düzenlerek iddialarının gerçek dışı olduğunu söyleyerek, Özgür Özel'le olan özel görüşmesini kamuoyu ile paylaşmış ve ağır ifadelerle Özel'e seslenmişti. Ataman, iftira davası açacağını da sözlerine eklemişti. 

Ataman'ın açıklamaları kamuoyunda geniş yankı bulurken CHP Trabzon kanadından konuyla alakalı hiç bir açıklama yapılmamıştı. 

Bu gelişmelerin ardından gözlerin çevrildiği CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel'in Trabzon'a geleceği öğrenildi. 22 Kasım'da Trabzon'a gelmesi beklenen Özel'in, Trabzon'a geliş sebebinin bu konu olmadığı, önceden planlanan bir program olduğu sadece Trabzon değil, Rize'de de bir takım temaslarda bulunacağı kaydedildi. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzon’da MHP İl Başkanı Bekri Sıtkı Tarım görevi bırakıyor
Trabzon’da MHP İl Başkanı Bekri Sıtkı Tarım görevi...
Fındıklı Belediyesi’nin yaptığı tuvalete yıkım kararı
Fındıklı Belediyesi’nin yaptığı tuvalete yıkım kararı