Onur Kıvrak: Paramı hemen ödeyin

Onur Kıvrak: Paramı hemen ödeyin

Trabzonspor'da Burak Yılmaz ile kadro dışı bırakılan kaleci Onur Recep Kıvrak, 2 milyon euro alacağının ödenmesi için menajerini kulübe yolladı. Menajer, paranın hemen ödenmesini talep edince tesislerde tartışma çıktı.

17 Kasım 2018 - 12:18

Trabzonspor'dan alacağı olduğunu söyleyen Kaleci Onur Kıvrak, menajerini kulübe gönderdi. Trabzonspor yöneticileriyle Onur Kıvrak'ın menajeri Engin Kırkpınar arasındaki görüşmede sinirlerin gerilmesi üzerine menajer tesislerden gönderildi.

Sabah'ın haberine göre; Trabzonspor'da süresiz kadro dışı bırakılan Onur Kıvrak, yaklaşık 2 milyon euroluk alacağı için menajerini kulübe gönderdi.


MENAJER TESİSLERDEN GÖNDERİLDİ

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki görüşmede menajer Engin Kırkpınar ödemenin hemen yapılmasını talep etti. Ancak yöneticiler bu rakamın bir anda ödenemeyeceğini belirtince tartışma çıktı.

Gerginliğin yükselmesi üzerine menajer Kırkpınar, tesislerden gönderildi.

Bu gelişmenin ardından Kırkpınar'ı telefonla arayan yöneticiler, sorunun giderilmesi için görüşmelerin sürmesi gerektiği söylese de yeni bir toplantı için tarih belirlenmedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • iskefiyeli
    6 ay önce
    Adamı kadro dışı bırakırsanız parasını ister elbette. Mnajerini tesislerdn kovarak çözüm üretmek bir işe yaramaz. Yasal yollara başvurarak ister parasını.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İmamoğlu: Ramazan'da büyüklerinizi ziyaret edin
İmamoğlu: Ramazan'da büyüklerinizi ziyaret edin
CHP'ye ait seçim araçlarının lastiklerini kesen kişi gözaltına alındı
CHP'ye ait seçim araçlarının lastiklerini kesen kişi gözaltına...