Nur Yerlitaş’tan olay sözler: ’Senin o karıyla ne işin...

Nur Yerlitaş'tan olay sözler: 'Senin o karıyla ne işin var?'

Seren Serengil'in nişanına, Yerlitaş'ın sözleri damga vurdu.

30 Nisan 2018 - 16:00

Seren Serengil ile Yaşar İpek'in nişan törenine, Nur Yerlitaş'ın Murat Karabova'ya Deniz Seki ve Gülşah Saraçoğlu hakkında söyledikleri damga vurdu!

Nur Yerlitaş, Murat Karabova'ya önce Gülşah Saraçoğlu için 'Ben sana dedim ki o terzi karıyı masana oturtma!' dedi sonra sevgilisi Deniz Seki için 'Deniz kim ya senin hayatında' diye veryansın etti.

Şarkıcı Seren Serengil ile 4.5 aylık sevgilisi şarkıcı Yaşar İpek dün akşam nişanlandı. Şile Casa Lavanda Bouique Hotel'de yapılan nişana ünlü isimler akın etti. Kimisi modacı Nur Yerlitaş ve Bülent Ersoy gibi kapıdan uğradı kimileri ise içeride dilediğince eğlendi coştu.

Ancak bu coşku şarkıcı Lerzan Mutlu'nun Instagram hesabından Murat Karabova, Deniz Seki ve Gülşah Saraçoğlu'nun birlikte eğlendiğini gösteren videoyu paylaşınca son buldu. Nur Yerlitaş, nişanın kapısında ise Murat Karabova'ya Gülşah Saraçoğlu ve Deniz Seki hakkında ağzına geleni söyledi.

'Senin o terzi karıyla aynı masada ne işin var?'

Nur Yerlitaş, Murat Karabova'nın Gülşah Saraçoğlu ve Deniz Seki ile eğlendiğini gördüğü paylaşımın ardından nişanın yapıldığı mekâna geldikten hemen sonra Murat Karabova'ya ''Senin o terzi karıyla aynı masada ne işin var? Deniz kim, senin hayatına ne zaman girdi?'' cümlelerini sarf etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ağaoğlu açıkladı: Trabzonspor'un borcu ne kadar, yapılandırma ne durumda ve borsa...
Ağaoğlu açıkladı: Trabzonspor'un borcu ne kadar, yapılandırma...
Bakan’dan demiryolu açıklaması; Zamanı geldiğinde...
Bakan’dan demiryolu açıklaması; Zamanı geldiğinde...