Muharrem İnce’ye ilk gönderme

Muharrem İnce'ye ilk gönderme

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce ile ilgili ilk kez yorumda bulundu. AK Parti Kayseri İl Kadın Kolları Kongresi'nde konuşan Erdoğan "Birileri çıkmış diyorlar ya… 'Cumhurbaşkanı adayı ekonomiyi iyi bilecek.' Nerede o cumhurbaşkanı? O aday nerede? Biz eserlerimizle konuşuyoruz. Bilemiyorum ana muhalefetin adayı ne ile milletin karşısında. Haftalardır milleti oyaladılar.Yok çatı dediler, kapı dediler, pencere dediler. Sonuçta 'İnce' siyasette karar kıldılar"dedi

06 Mayıs 2018 - 12:25

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'de AK Parti İl Kadın Kolları Kongresi'nde konuştu.

Erdoğan burada yaptığı konuşmada, CHP'nin 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce için isim vermeden göndermede bulundu.

Erdoğan'ın konuşmasndan öne çıkan başlıklar şöyle:

"Birileri bir fitne fesat kaynatıyor. Bu ne biliyor musunuz? 'Oyumu cumhurbaşkanına vereceğim ama parlamentoda AK Parti'ye vermeyeceğim.' Böyle bir şeye siz ne diyorsunuz? Böyle bir şey olabilir mi? Bu oyunu da bozmaya var mıyız? Bu oyun, bu tezgah... Kimlerin olduğunu anlıyorsunuz. İnşallah bu münafıklar çetesini 24 Haziran'da hep birlikte yere gömeceğiz.

18-05/05/20180505_2_30186409_33386655.jpg

O ADAY NEREDE?

Birileri çıkmış diyorlar ya… 'Cumhurbaşkanı adayı ekonomiyi iyi bilecek.' Nerede o cumhurbaşkanı? O aday nerede? Ziya Paşa 'Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri' diyor. Biz eserlerimizle konuşuyoruz. Biz eserlerimizle milletin karşısındayız. Bilemiyorum ana muhalefetin adayı ne ile milletin karşısında. Bizim bu millete, bu ülkeye eser verişimiz yeni başlamadı. Ta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda başladı. Başbakanlığımla devam etti. Cumhurbaşkanlığımızla da devam ediyoruz.

Kayserili ticareti iyi bilir. Kaliteden de çok iyi anlar. Kayseri aynı zamanda siyasetçinin kalitelisini de çok iyi bilir. Türkiye 24 Haziran'da bir seçime giriyor. Seçim tarihinin açıklandığı günden bu yana yaşananları gözünüzün önüne getirin. Cumhurbaşkanı adaylığı, milletvekili transferi, ittifak arayışları konusundaki hesaplarına, taktiklerine bir bakın. Oyun, oyun içinde oyun. Göreceğiniz tek şey tutarsızlık olacaktır. İlkesizlik olacaktır. Millete saygısızlık olacaktır.

18-05/05/20180505_2_30186777_33387460.jpg

YOK ÇATI, YOK KAPI... SONUNDA İNCE SİYASET

Haftalardır milleti oyaladılar. Yok çatı dediler, kapı dediler, pencere dediler. Sonuçta 'İnce' siyasette karar kıldılar. Ülkemizin önünde öyle bir mesele olduğunu düşünmediler. Seçim bu haziranda değil önümüzdeki yıl kasımda da olsa başaramayacaklardı. Sadece bu iki haftada yaşananlar bile kimlerin siyaseti ülkenin geleceği için yaptığını, kimlerin siyaseti sadece kendi çıkarları için düşündüğünü açıkça ortaya koymuştur. 

SAYI 4 BİN 406'YA YÜKSELDİ

Zeytin Dalı Harekatı'nın başlangıcından bu yana 4 bin 406 teröristin etkisiz hale getirildi.

18-05/05/20180505_2_30186883_33387595.jpg

S&P'YE ÇOK SERT TEPKİ

S&P diye bakıyorsunuz bir kredi derecelendirme kuruluşu, siyasi kararlar alıp bizim gerilediğimizi söylüyor. Haddini bil haddini. Türkiye nerede siz nerede? Zaten biz bunları dehledik. Artık onlara üyeliğimiz falan da yok. Ama buna rağmen bunlar rahat duymuyor. Türkiye'ye not veriyor. Haddinize mi ya? Sen bu sınıfın öğretmeni değil, öğretmeni olduğun sınıfa bak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Abdullah Avcı ikna edemedi Egemen Korkmaz Trabzonspor’dan ayrıldı
Abdullah Avcı ikna edemedi Egemen Korkmaz Trabzonspor’dan...
Krizin bedelini gençler ödüyor
Krizin bedelini gençler ödüyor