Marilyn Monroe’nun morgda çıplak fotoğrafı çekilmiş!

Marilyn Monroe'nun morgda çıplak fotoğrafı çekilmiş!

Dünya bunu konuşuyor! Marilyn Monroe'nun morgda çıplak fotoğrafı çekilmiş!

19 Ağustos 2019 - 12:20

İngiliz Daily Mail Gazetesi, dünyaca ünlü ABD'li yıldız Marilyn Monroe'nun, öldükten sonra morgda sahipsiz kaldığı 24 saat içinde ABD’li foto muhabiri Leigh Wiener tarafından çıplak fotoğraflarının çekildiğini yazdı. Haber, dünya magazin gündemine adeta bomba gibi düştü. Fotoğrafçı Wiener'ın oğlu Devik de, babasının morgdaki görevlileri 2 şişe viski vererek ikna ettiğini söyledi

Marilyn Monroe'nun morgda fotoğrafı

İngiliz Daily Mail gazetesinin Fox News'te yayınlanacak olan 'The Death of Marilyn Monroe' adlı belgesele dayandırdığı haberde, ABD'li yıldızın morgda çekilmiş çıplak fotoğraflarının olduğu belirtildi.

MORG GÖREVLİLERİNİ İKNA ETTİ

ABD’li fotoğrafçı ve foto muhabiri Leigh Wiener’in oğlu Devik’le yapılan röportaja atıfta bulunulan habere göre, Wiener, 4 Ağustos 1962’de Los Angeles’teki evinde ölen Amerikalı yıldızın bulunduğu mordaki görevlileri, 2 şişe viski hediye ederek ikna etti ve içeriye girip Marilyn’in cansız bedeninin fotoğraflarını çekti.

Fotoğrafçı ve foto muhabiri Leigh Wiener.

HAYRANLARI ÇOK KIZMIŞTI

Wiener, çektiği 5 kasetten üçünü Life Dergisi'ne gönderdi. Bu fotoğrafların arasında Marilyn’in ayağının başparmağında etiketle görüntülendiği ve ün kazanan fotoğrafı da bulunuyordu. Hayatını kaybeden dünya yıldızının yüzünün görüntülendiği diğer bir fotoğraf ise hayranlarını çok kızdırmıştı.

24 SAAT SAHİPSİZ KALMIŞTI

Devik ayrıca babasının Marilyn’in çıplak vücudunun görüntülerinin yer aldığı 2 kaseti sakladığını anlattı. Buna göre fotoğrafçı, 1993’teki ölümüne kadar söz konusu fotoğrafların yerini gizli tuttuğu bir kasada sakladı. Üç bölümden oluşan 'The Death of Marilyn Monroe' adlı belgeselde ayrıca 36 yaşında ölen yıldızın cansız bedeninin 24 saatten fazla morgda sahipsiz kaldığı belirtiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Sefalet oranlarına karşı birlikte hareket etmeye çağırıyoruz"
WhatsApp'tan Türkiye mesajı
WhatsApp'tan Türkiye mesajı