KTÜ Rektörü Baykal, TGC’yi ziyaret etti

KTÜ Rektörü Baykal, TGC'yi ziyaret etti

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal, beraberinde Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Asım Örem ile Prof. Dr. Halil İbrahim Okumuş ile Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

01 Mayıs 2019 - 00:17

Yeni başkan Ersen Veda Küçük ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temennilerinde bulunan Rektör Baykal, KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde yapımı süren otopark projesine ilişkin bilgi verdi, çalışmaların tamamlanarak yaklaşık 1500 araç kapasiteye sahip otoparkın, 2020'de hizmete gireceğini belirtti. Baykal, "Geçen sene temellerini attığımız kapalı otopark projesinin kısa zamanda tamamlanması bekleniyor. Bu proje sayesinde üniversitenin otopark ihtiyacının büyük oranda karşılanması amaçlanmaktadır" dedi.

TGC Başkanı Ersen Küçük ise Rektör Baykal ve beraberindekilerin ziyaretinden duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi. Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin bölgenin en önemli üniversitelerinden biri olduğunu vurgulayan Küçük, "Trabzon Gazeteciler Cemiyeti olarak KTÜ ile şehrimizin gelişmesine katkı sunma noktasında olabilecek her türlü projede yer almak bizleri memnun edecektir" şeklinde konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HDP'den ittifak açıklaması
HDP'den ittifak açıklaması
Erdoğan'ın yakın arkadaşı Albayrak'a 7 milyar TL değerinde 437 ihale
Erdoğan'ın yakın arkadaşı Albayrak'a 7 milyar TL değerinde 437...