Kirli düzeni şikecilerle mi temizleyeceksin başkan

Kirli düzeni şikecilerle mi temizleyeceksin başkan

Anadolu rüzgarını arkasına almış Trabzonspor kirli düzeni değiştirme sloganıyla yola çıktı düzenin baş aktörleriyle yan yana geldi, yarın kol kola da gelir mi bilinmez…

29 Şubat 2016 - 16:41 - Güncelleme: 29 Şubat 2016 - 16:49

Habercuk Spor Servisi

 Trabzonspor, Galatasaray maçının arkdından çok güzel bir duruş sergiledi. Muharrem Usta çıktı sakin sakin ama çok etkili cümlelerle futboldaki kirli düzeni ortaya serdi. Ancak daha sonra ne olduysa oldu bir yumuşama ve geri adım atıldı. 

Bunda hükümete yakın lobilerin etkili olup olmadığı bilinmiyor. Ancak Anadolu rüzgarını arkasına almış olan başkanın kirli düzenin işbirlikçileriyle yan yana gelmesi taraftarın umudunu söndürdü. Bugün yan yana olan yarın kol kola olur diye düşünen taraftar Düzeni değiştirmek için yola çıktık düzenden pay kapma derdine düştük diye kaygılanıyor. 
Bugünh yapılan Kulüpler Birliği’nde sorunların kaynağını hakemlermiş gibi gösteren ve asıl sodrumlular, Göksel Gümüşdağ, Fatih TeriM, Aziz Yıldırı ve Yıldırım Demirören’i masum gibi gösteren bir bildiri yayınladı. Trabzonspor da bu bildiriye imza attı. 
Taraftar kirli düzenin değişme ihtimalini rafa kaldırdı ve tepki gösterdi. İşte o tepkilerden bazıları.

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • iskefiyeli
    5 yıl önce

    Bu gösteriyorki kirliliğin içinde TS var. Kurtuluş ne o zaman bu kirlilikten. Endüstriyel futbolu yok etmektir. Edebiliyorsan buyur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AFAD'dan soğuk ve yağışlı havaya karşı vatandaşlara uyarı: Zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmayın
AFAD'dan soğuk ve yağışlı havaya karşı vatandaşlara uyarı:...
Dikkat su sayaçlarınız donabilir!
Dikkat su sayaçlarınız donabilir!