Karaman veda etti: Takıma sahip çıkın

Karaman veda etti: Takıma sahip çıkın

Giderken bile adamlığını gösterdi

31 Aralık 2019 - 09:53

Trabzonspor'la yollarını ayıran Ünal Karaman bu sabah saatlerinde, şehirden ayrıldı. Karaman, taraftara dönerek ''Sizden bir istirhamım olsun. Burada ortada zaman zaman yanlış anlaşılmalar olabilir. Lütfen takımınıza ve takımınıza hizmet eden insanlarınıza sahip çıkın’' dedi.

Trabzonspor Kulübü, Teknik Direktör Ünal Karaman’ın sözleşmesini karşılıklı olarak feshedildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi. Öte yandan Karaman’ın ileriye dönük tüm maaşının ödendiği de ifade edildi.

''Takımınıza sahip çıkın''
Görevinden ayrılan Ünal Karaman bu sabah saatlerinde Trabzon'dan ayrıldı. Karaman'ı çok sayıda taraftar uğurladı. Karaman burada taraftarlarından 'Neden gidiyorsunuz?' sorusuna, ''Kalbimiz burayla atıyor. Sizleri seviyoruz. Sizden bir istirhamım olsun. Burada ortada zaman zaman yanlış anlaşılmalar olabilir. Başkan ve yönetim kurulu iyi şeyler yapmaya çalışıyor. Bazen oluyor. İnsanların üzüldüğü ve bozulduğu zamanlar olabiliyor. Lütfen takımınıza ve takımınıza hizmet eden insanlarınıza sahip çıkın’' dedi. 

''Hakkınızı helal edin''
Taraftaların ‘Hakkınız helal edin hocam. Sizi çok seviyoruz hocam. Bu burada bitmedi hocam. Bizi çocuk gibi bırakmayın hocam. Allah’a emanet olun hocam. Trabzon’un çocuğu Ünal Karaman’’ sözleri üzerine Karaman, ‘Hakkınızı helal edin’ diyerek uçağa binmek üzere havalimanına gitti.

 

GÖREVİME SON VERİLDİ DEMİŞTİ 

Trabzonspor'la yollarını ayıran Ünal Karaman, yaptığı açıklamada ''Ahmet Ağaoğlu ve yönetime teknik kadrodaki arkadaşlara, kulüp personeline ve tüm oyunculara teşekkür ederim'' dedi.

Trabzonspor'la karşılıklı olarak yollarını ayıran teknik direktör Ünal Karaman, veda açıklaması yaptı. Ünal Karaman yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Kayserispor maçının akabinde Yönetim Kurulu tarafından teknik direktörlük görevimin sona erdirildiğine dair alınan karar, tarafıma tebliğ edilmiş ve bu durum tarafımdan anlayışla karşılanmıştır.

'1990'da tesislerinin kapısından sporcu olarak girdiğim, zaman içerisinde “Dozer Cemil” gibi takım kaptanlığını yapma şerefine mazhar olduğum, 19 aydır teknik direktör olarak hizmet ettiğim Trabzonspor’daki görevimden bugün itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım.

Ahmet Ağaoğlu ve yönetime, teknik kadrodaki arkadaşlara, kulüp personeline ve tüm oyuncularıma teşekkür ederim."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hacısalihoğlu'ndan Salih Cora'ya İmamoğlu cevabı
Hacısalihoğlu'ndan Salih Cora'ya İmamoğlu cevabı
Trabzonlu altını bakın nasıl değerlendiriyor
Trabzonlu altını bakın nasıl değerlendiriyor