İYİ Parti Ortahisar’da ikinci aday: Melek adaylığını...

İYİ Parti Ortahisar’da ikinci aday: Melek adaylığını açıkladı!

İYİ Parti Ortahisar İlçe Başkan Yardımcısı Seher Melek, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde yaptığı basın açıklamasında İYİ Parti Ortahisar İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Böylece İyi Parti Ortahisar ilçe Başkanlığında aday sayısı ikiye çıktı.

15 Kasım 2022 - 23:01

İYİ Parti Ortahisar İlçe Başkan Yardımcısı Seher Melek, sözlerine İstiklal Caddesi’nde yaşanan terör saldırısında hayatını kaybedenlere başsağlığı dileyerek başladı.

Seher Melek’in açıklamalarışu şekilde:

Konuşmama başlamadan önce İstanbul İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirilen hain saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.
Ayrıca, katılımlarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor; Basın İlan Kurumu’ndan gelen ilan paylarınızın kesilmesini içeren torba yasaya karşı verdiğiniz mücadelede, İYİ Parti olarak yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum.

Arkadaşlar aranızda beni tanıyanlar vardır. Tanımayanlar için ise kısaca özetlemem gerekirse adım Seher Melek. 26 yıldır aktif olarak siyasetin içerisindeyim. İYİ Parti’de kurucu il yöneticisi olarak başladığım siyasi yolculuğum, üst kurul delegeliği ve mevcut Ortahisar İlçe Başkan Yardımcılığı ile devam etti.
Siyasette bulunduğum süre boyunca edindiğim ilke; milli ve manevi değerlerime bağlı kalarak halkımızın yararını içeren çalışmalar yapmak oldu. Bugün de bu bilinçle başta Ortahisar halkının hakkını yapıcı bir siyaset anlayışıyla korumak üzere; üyelerimizin, delegelerimizin teveccühleri doğrultusunda, İYİ Parti Ortahisar İlçe Başkan Adayı olarak karşınızdayım.
Bundan 5 yıl önce büyük umutlarla İYİ Partimiz, iktidar yürüyüşündedir. Ülkemiz kötü günlerden geçiyor, bunu yaşıyor ve görüyoruz. Ama biz bu karamsar tabloyu; umuda dönüştürmek için, karanlıkları aydınlatan güneş olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ülkemizin artık kaybedecek tek bir günü bile yoktur. 2023 seçimleri ülkemiz için yeni bir sayfa yeni bir başlangıç olacaktır.
Partimizin iktidar yürüyüşünde tüm gücümüzle gecemizi gündüzümüze katarak, Genel Başkanımız Meral Akşener’in yanındayız. Genel Başkanımızın, milletimiz için başlattığı mücadelenin Ortahisar ilçesindeki temsilcisi olmaya talibim.
Kucaklayıcı bir anlayış ile herhangi bir grubun değil; Ortahisar halkının beklentilerini karşılamak üzere bu kararı aldım. Bu doğrultuda belirtmek isterim ki; gücümü ilk olarak Allah’tan, sağduyusuna inandığım milletimden, biz kadınlara seçme ve seçilme hakkı veren Mustafa Kemal Atatürk’ten; ayrıca Genel Başkanım Sayın Meral Akşener’den alıyorum.
Adaylık sürecim boyunca, kimsenin yanlışlarından doğrular çıkarmaya çalışmayacağım. Yapılan ve yapılacak tüm stratejilere rağmen, doğru bildiğim yoldan şaşmayacağım, tüm üyelerimizin demokratik haklarının savunucusu olacağım.
3 Aralık 2022’de gerçekleşecek olan Ortahisar ilçe kongremize kadar yürütülecek çalışmaların, İYİ Parti’nin siyasi anlayışına yakışır şekilde ilerlemesini temenni ediyorum. Bugüne kadar partimizi bulunduğu noktaya gelmesinde emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, aday arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzon’da Araplar kiralık konut fiyatlarını uçurdu
Trabzon’da Araplar kiralık konut fiyatlarını uçurdu
Dilek İmamoğlu Trabzon'a geliyor
Dilek İmamoğlu Trabzon'a geliyor