Irina Shayk: Hep yanlış bedende doğmuş gibiyim

Irina Shayk: Hep yanlış bedende doğmuş gibiyim

Rus model Irina Shayk: Hep yanlış bedende doğmuş gibi hissediyordum

29 Ocak 2020 - 17:29

Rus model Irina Shayk, ünlü aktör Bradley Cooper ile ilişkileri, anneliği ve çocukluğu hakkında konuştu. Shayk, “Hep yanlış bedende doğmuş gibi hissediyordum” dedi.

Ünlü Rus model Vogue dergisine verdiği röportajda, hayatıyla ilgili konuştu.

Rusya’nın Yemanjelinsk kentinde doğan Shayk’ın babası bir madenciydi, annesi de anaokulunda çalışan bir piyanist. Shayk 14 yaşındayken babasını kaybettikten sonra, kardeşi ve annesiyle birlikte bir hayat sürdü.

O dönemle ilgili “Hep yanlış bedende doğmuş gibi hissediyordum” ifadesini kullanan Shayk, “Hep erkek olmam gerekiyormuş gibi hissettim. Neden bilmiyorum, belki babam hep bir erkek çocuğu istediğinden. Öldüğünde de erkek olduğum için aileme artık ben bakmalıyım diye düşündüm. Hiç evlenmeyeceğim diyordum. Elbette daha sonra bu geçti, kadın olmayı seviyorum, ancak bu hissi hatırlıyorum” sözleriyle açıklamalarını sürdürdü.

‘Bazı erkekler güçlü bir karakterim olmasından korkuyor’

Irina Shayk, “Çok güçlü bir kişiliğim var, ne istediğimi kesinlikle biliyorum ve bazı erkekler bundan korkuyor. Hayatımdan biri çıkmışsa çıkmıştır, tüm bağlantıyı koparırım. Bazıları bundan korkuyor diye düşünüyorum, aynı zamanda bunun altındaki, röportajlarda ağlayan hoş, tatlı biri olduğunu da pek kişinin bilmediği kanısındayım” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Honofter su ve elektrik bekliyor
Honofter su ve elektrik bekliyor
Doğu Karadeniz de yanıyor
Doğu Karadeniz de yanıyor