iPhone 7 Ekran Değişimi için GSM İletişim.com Orijinal Parçalar...

iPhone 7 Ekran Değişimi için GSM İletişim.com Orijinal Parçalar Kullanıyor

Yeni ve geliştirilmiş iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birçok gelişme kaydedilirken, Apple bile insan hatasına itiraz edemez.

26 Mayıs 2017 - 15:58 - Güncelleme: 02 Haziran 2017 - 16:00

Kaçınılması zor kazalar, iPhone 7 ekranınıza zarar verirse tamir ettirmek veya iPhone 7 ekran değişimi yaptırmak isteyeceksinizdir. Apple iPhone ekran kırılması, elbette garanti kapsamına girmez, ücretsiz tamir ettirmeniz mümkün değildir, ancak maliyetler her hizmet sağlayıcı için farklı olabiliyor.

iPhone 7 Ekran Değiştirme Maliyetleri

iPhone ekran onarımlarının fiyatı, sahip olduğunuz modele ve servise nereye gittiğinize bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Resmi bir Apple Store mağazasında, hasar görmüş iPhone 7 ekranlarının fiyatları AppleCare satın almış olmanıza bağlı olarak 29$ - 349$ arasında değişir. Tüm iPhone'lar bir yıllık donanım onarımı kapsamına girdiğinde, bu sınırlı garanti bakım veya kaza hasarı için geçerli değildir. AppleCare + satın alınmışsa kaza sonucu hasar meydana geldiğinde bir servis ücreti alınır ve 29 $ ekran onarımı sunar. Garantinizin süresi dolmuşsa veya AppleCare +  satın almadıysanız, ekran onarımı veya değiştirilmesi 149 $ maliyetine yükselir. Ayrıca değiştirme çalışmalarını bozan herhangi bir ek hasarınız varsa, bu maliyet 349$ seviyesine çıkabilir.

GSM iPhone 7 Ekran Değiştirme Maliyeti

GSM İletişim unvanı ile İstanbul Kadıköy'de hizmet veren kuruluş, uzman teknisyenleri ile iPhone 7 onarımlarını, kırık ekranlar da dâhil, makul bir oranda halledebilecek donanıma sahip. iPhone 7 ekran değişimi fiyatı, verilen 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte sadece 600 TL ve ekran değişimi süresi 40 dakika içerisinde tamamlanıp teslim ediliyor. Apple Store olmayan bir alternatifte değişen ekranın orijinal olup olmadığından şüphelenilebilir, ancak, gsmiletisim.com kesinlikle orijinal parçalar kullanıyor. Ekran değişimi aşamalarında kullanılmakta olan ekran, tek parça, yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşuyor.

https://www.gsmiletisim.com/urun/iphone-7-ekran-degisimi ile ulaşabileceğiniz GSM İletişim'de ekran değişimi uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından, tamamen sterilize ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odasında, özel ekipmanlar kullanılarak yapılıyor. Ekran değişimi süresince telefonunuzun hafızasında bulunan verileriniz kesinlikle silinmiyor, cihazınızın dokunmatik hızı, hassasiyeti veya ekran parlaklığı performansında herhangi bir değişim yaşanmıyor.

Test işlemlerinden sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebiliyorsunuz. İnceleme aşamasında tereddüt, beğenmeme durumu ya da farklılık gördüğünüzde ücretinizi iade etmeyi garanti ediyor. Onay verdiğiniz takdirde ise kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ile birlikte, 6 ay GSM İletişim Ltd. Şti. teknik servis garanti kartınız hazırlanıyor ve telefonunuz size teslim ediliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Benzine büyük zam yolda
Benzine büyük zam yolda
Doğu Akdeniz'de sular ısınıyor... Yunanistan panikte!
Doğu Akdeniz'de sular ısınıyor... Yunanistan panikte!