İmamoğlu’na kurulan komplo açığa çıktı

İmamoğlu’na kurulan komplo açığa çıktı

17 Mayıs 2022 - 16:42

Trabzon Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık şampiyonluk anıtının finansmanını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun sağladığı iddialarını yalanladı.

Mustafa Bıyık yaptığı sosyal medya paylaşımında “Bir haber sitesinde,açtığımız parktaki şampiyonluk anıtının finansmanını “İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu sağladı” dediğim iddia edilmiştir. Bu yalan haberin hangi amaçla atıldığını biliyor, ilçemizin her zaman yanında olan Sn İmamoğlu’nun bazı kesimlere hedef gösterilmesini kınıyorum” ifadelerini kullandı.

Söz konusu internet sitesi başkan Bıyık'ın bu açıklamasının ardından haberin içeriğini düzenledi. 

NE OLMUŞTU

Trabzon Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, bugün çalışmalarıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı. 3 yıllık faaliyetlerinin değerlendirmesini yapan Mustafa Bıyık toplantıda 60 projeyle ilgili de bir sunum yaptı.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ın basın toplantısının ardından yerel haber sitelerinde “Türkiye’nin en büyük şampiyonluk anıtını yapıyoruz. 18 metre yüksekliğinde, tarihinin olduğu, geçmişin değerlerinin hikâye içinde anlatıldığı değer olacak. Bütün bölgede çekim gücü olacak. Burada anıtın yapılması konusunda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun sağlamış olduğu finansörle birlikte yapıyoruz. Burada hem İBB’nin hem de Yomra Belediyesinin bütçesinden çıkan para olmayacak” ifadelerini kullandığı iddiaları yer aldı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Ağaoğlu'ndan flaş sözler; 'Gece rüyalarıma giriyordu...'
Ahmet Ağaoğlu'ndan flaş sözler; 'Gece rüyalarıma giriyordu...'
Trabzon'da Atatürk'ün ziyaret ettiği binanın atıl kalmasına bir tepki daha geldi...
Trabzon'da Atatürk'ün ziyaret ettiği binanın atıl kalmasına bir...