İbrahim Usta, Başakşehir’in şampiyon olduğu yıl için bakın...

İbrahim Usta, Başakşehir'in şampiyon olduğu yıl için bakın ne dedi...

Türkiye Futbol Federasyonu eski yöneticisi Trabzonlu iş adamı İbrahim Usta, Trabzon’da basın mensuplarıyla buluşma gerçekleştirdi.

28 Haziran 2021 - 12:54

Türkiye Futbol Federasyonu eski yöneticisi Trabzonlu iş adamı İbrahim Usta, Trabzon’da basın mensuplarıyla buluşma gerçekleştirdi. Basın mensuplarının yoğun katılım gösterdiği sohbet toplantısında basın mensupları İbrahim Usta'ya sorular yöneltti. 

Toplantının her hangi bir amacı olmadığını ifade eden İbrahim Usta, fanatik Trabzonsporlu olduğunu ifade etti ve Trabzonspor için 10 ay 10 gün hapis cezası aldığını ve 1,5 yıl futboldan men cezası aldığını ifade etti. 

Trabzonspor ve Başakşehirspor'un şampiyonluk yarışında Trabzonspor'un hakkının yenilip yenilmediği ile ilgili gelen bir soruya İbrahim Usta, "Trabzonspor pandemi döneminde maçları başladığı süreçte iyi konsantre olamadı. Trabzonspor kendi yaptıklarıyla olabilirdi. Bu işe sıkı sarılıp konsantrasyonu üstte tutsaydı olabilirdi. Biraz daha takımın motivasyon eksikliğinden dolayı kaybetti" şeklinde cevap vermesi şaşkınlık yarattı. 

Usta, her ne kadar başkan adaylığı gibi bir durumunun söz konusu olmadığını ifade etse de "TFF başkanlığı mı, Trabzonspor başkanlığı mi?" sorusuna "Trabzonspor başkanlığı..." şeklinde cevap verdi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atatürk'ün ziyaret ettiği bina kaderine terk edildi
Atatürk'ün ziyaret ettiği bina kaderine terk edildi
Rusya'da okula silahlı saldırı: 13 kişi öldü, 21 kişi yaralandı
Rusya'da okula silahlı saldırı: 13 kişi öldü, 21 kişi...