Hasan Şaş’tan çarpıcı Bülent Yıldırım yorumu

Hasan Şaş'tan çarpıcı Bülent Yıldırım yorumu

Hasan Şaş, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun hakem Bülent Yıldırım'ı aramasıyla ilgili çarpıcı bir yorum yaptı.

08 Şubat 2015 - 11:31

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşması öncesi hakem Bülent Yıldırım'ı araması ile ilgili Hasan Şaş'tan çarpıcı bir yorum geldi.

NTV Spor'da yayınlanan 90+ programında değerlendirmelerde bulunan Şaş, federasyonu eleştirirken, "Federasyon bu konularda hızlı davranamıyor. Gökhan Töre konusunda da böyle oldu. Hızlı düşünüp, hızlı karar vermek lazım. Ben MHK Başkanı olsam, Bülent Yıldırım'ı o maça yollamam" ifadelerini kullandı.

'Daha kötü şeyler olabilirdi'

Yıldırım'ın mücadelede büyük baskı altında olduğunu belirten yorumcu, "Bülent Yıldırım bugün maçın nasıl bittiğini bilmemiştir. Dakika dakika saymıştır. Herkes aradı. Bugün hakemliği bitse, kimin umrunda ki.. Namoğlu gider başkası gelir, Uslu gider, başkası gelir... Ama hakemliği bitebilir. MHK hakemini korumalıydı. Bugün daha uç şeyler olabilirdi. Diyelim penaltı verdi, etkilendi de verdi diyecekler. Bu olaylar ışığında, hakemin bu maça verilmesi büyük yanlış" diye konuştu.

Öte yandan Mehmet Demirkol da, Yıldırım'ın, Hacıosmanoğlu'nun aramasına cevap vermesini eleştirirken, "Bir, hakem bilmediği telefon numarasını neden açar? İki biliyorsa da, neden açar? Ben hakem olsam, bu hafta bana kimse ulaşamaz. Üç, bunu biz MHK'dan neden öğrenmiyoruz? Benim en anlamadığım, hakemin telefonu açması. Kimin arayacağı belli olmaz ki, herkeste var telefon" dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • TRABZONSPORLU
    7 yıl önce

    Hasan Şaş bu yorumları Aziz ararken böyle yorumlar yapıyor muydunuz???

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karadeniz'in en borçlu ili...
Karadeniz'in en borçlu ili...
Trabzonspor Berat Özdemir'i Ettifaq'a gönderdi
Trabzonspor Berat Özdemir'i Ettifaq'a gönderdi