Haluk Levent’ten özel konser

Haluk Levent’ten özel konser

Kök hücre bağışı yapanlar ücretsiz girecek

06 Mart 2019 - 12:16

Şarkıcı Haluk Levent, başta Öykü Arin olmak üzere ilik nakli bekleyen çocukların durumuna ve kök hücre bağışının önemine dikkat çekmek için 20 Mart’ta İzmir’de bir konser verecek. Konsere, kök hücre bağışı yapanlar ücretsiz girebilecek.

Yaklaşık 4 ay önce doktorlar tarafından JMML (Juvenil Miyelomonositik lösemi) tanısı konan 3.5 yaşındaki Öykü Arin için aranan ilik hâlâ bulunamadı. Daha önce de kök hücre bağışı konusunda defalarca çağrı yapan Haluk Levent de konuya bir kez daha dikkat çekmek için 20 Mart’ta İzmir’de bir konser düzenleyecek.

 

Konser günü alana kurulacak Kızılay çadırlarında kök hücre bağışı yaparak konsere ücretsiz girmek mümkün. Levent de konserle ilgili kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Öykü Arin için zamanımız daralıyor. Onun için Baran için Ufuk ve nice ilik bekleyenler için. Dünyada bir ilki gerçekleştirme kararı aldık. 20 Mart’ta İzmir’de AHBAP sponsorluğunda konser vereceğiz. Sadece kök hücre bağışı yapanlar konsere ücretsiz girebilecek.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzonspor Beşiktaş maçına hazır!
Trabzonspor Beşiktaş maçına hazır!
Çeyrek altın karaborsada!
Çeyrek altın karaborsada!