Geçmiş olsun Özkan Sümer

A Milli Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, süper lig maçlarını izlemek üzere geldiği memleketinde duayen spor adamı Özkan Sümer’i ziyaret etti.


Geçmiş olsun Özkan Sümer

A Milli Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, süper lig maçlarını izlemek üzere geldiği memleketinde duayen spor adamı Özkan Sümer’i ziyaret etti.  Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle tedavi sürecine giren Efsane Başkan  Özkan Sümer’e moral ziyaretinde bulunan Güneş’e Hayrettin Hacısalihoğlu, Süleyman Atal ve İsmail Yavuz eşlik etti.  

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Trabzon Şube Başkanı Cahit Erdem de dün yaptığı açıklama ile  Özkan Sümer’e geçmiş olsun diledi. Erdem açıklamasında, ““Dünya tarihinde bir futbol takımında futbolcu olarak oynamış, aynı takımında teknik direktörlük yapmış, başkanlık yapmış, TÜFAD’ı, kurmuş, Onursal Başkanı seçilmiş, başka bir spor adamı var mıdır? Hiç zannetmiyorum... Bu günlerde bazı sağlık sorunları ile uğraşıyor.  Spor camiamızın bileşenleri ve taban birlikleri olarak kendisine sağlıklar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.