Liverpool'dan Abdülkadir’e 20 milyonluk teklif

Liverpool'dan Abdülkadir Ömür için Trabzonspor'a dudak uçuklatan teklif


Liverpool'dan Abdülkadir’e 20 milyonluk teklif

Liverpool’a yakın İngiliz haber siteleri, Trabzonspor’un yıldız futbolcusu Abdülkadir Ömür için bordo-mavili kulübe 20 milyon euro teklif ettiğini yazdı.

Trabzonspor'un gözdesi Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı’nın peşini Avrupa’nın ünlü kulüpleri bırakmıyor. Karadeniz ekibinin bu sezon Avrupa Ligi’nde vitrine koyma ve daha iyi bir paraya satma hesapları yaptığı Yusuf ve Abdülkadir için yine cazip teklifler var. İngiliz basınının iddiasına göre Abdülkadir Ömür’ü, İngiliz devi Liverpool istiyor.

20 milyon euroluk teklif
Akşam'ın iddiasına göre; Geçen sezon Şampiyonlar Ligi şampiyonu olan ve İngiltere’de de şampiyonluğu kıl payı kaçıran Liverpool’un, 20 yaşındaki Trabzonspor’un yıldızı için 20 milyon euroluk bir teklifte bulunduğu, görüşmelerin sürdüğü belirtildi. Liverpool’a yakın haber kanalları, ‘Türk Messi’ benzetmesi yaptıkları Abdülkadir’in çok özel yeteneklere sahip olduğunu da vurguladıUğurcan da takip ediliyor
Liverpool’un Karadeniz ekibinden sadece Abdülkadir’i değil, kaleci Uğurcan Çakır’ı da istediği öne sürülüyor. Trabzonspor’un genç kalecisinin de daha önce Kırmızılar’la ismi anılmıştı. Erce’nin transferi de Uğurcan’ın satışı için bir hazırlık olarak görülüyor.