Flaş iddia: Demirören listesini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a...

Flaş iddia: Demirören listesini Cumhurbaşkanı Erdoğan'a getirdi

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Olağan Seçimli Genel Kurulu ile ilgili çok önemli bir iddia ortaya atıldı.

25 Haziran 2015 - 15:40 - Güncelleme: 25 Haziran 2015 - 16:43

TFF seçimleri ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. 

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Olağan Seçimli Genel Kurulu ile ilgili çok önemli bir iddia ortaya atıldı. Tek aday olarak seçime giren Yıldırım Demirören'in yönetim kurulu listesini dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunduğu ve onay aldığı hatta bazı isimlerde değişiklik yapıldığı dilden dile dolaşıyor.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun da bu nedenle Yıldırım Demirören’e destek vermek zorunda kaldığı da gelen bilgiler arasında.

Genel Kurul'da oy kullanma işlemine geçilirken, tek başkan adayı Yıldırım Demirören'in yönetim kurulu listesi açıklandı. Demirören'in listesi şu isimlerden oluştu:

Asıl üyeler

Servet Yardımcı, Nihat Özdemir, Ali Dürüst, Hüsnü Güreli, Cengiz Zülfikaroğlu, Alaattin Aykaç, Mustafa Çağlar, İbrahim Usta, Ali Düşmez, Kaan Terzioğlu, Arif Koşar, Yaşar Aşçıoğlu, Erhan Kamışlı, Ahmet Gökçek.

Yedek üyeler

Ziya Erbaş, Mete Düren, Zafer Tırpançeker, Selahattin Aydoğdu, Serhat Soysal, Ali Özdoğan, Atilla Bingöl, Erdoğan Tekgöz, Mustafa Küçükmeral, Cevat Ay, Ömer Sarılar, Saliha Kübra Kabaali, Bayram Yüksel, Fuat Guguloğlu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KTÜ'den koronavirüs tedavisi için 4 ilaç
KTÜ'den koronavirüs tedavisi için 4 ilaç
"Akıllı maske" kullanıcılarına rahat nefes aldıracak