EMRE’NİN BU KLİPTE NE İŞİ VAR?

EMRE'NİN BU KLİPTE NE İŞİ VAR?

BAŞKA ADAM BULAMADINIZ MI?..

16 Ocak 2013 - 00:00


Gençlik Spor Bakanlığı tarafından şiddetin sembolü olan Emre, gençlere örnek sporcu olarak lanse ediliyor.

SKANDALIN BÖYLESİ
Gençlik ve Spor Bakanlığının, sporda şiddete karşı, Türk sporunun önde gelen isimleriyle hazırlamış olduğu şarkının klibinde Emre Belözoğlu'nun oynaması şok etkisi yaptı. 
Sporda şiddetin bir numaralı figürlerinden biri olan Emre’nin bu konuda geçmişi oldukça kabarık. Daha önce İsviçre maçında yaptıkları, gazetecilere yaptığı kol işareti, İngiltere’de Yobo’ya Türkiye’de ise Zokora’ya ırkçı söylemleri, rakiplerine ve hakemlere ettiği küfürler ve kavgalarıyla tanınan Emre’nin bu klipte oynaması sağduyulu futbolseverden büyük tepki aldı. AZİZ DE ŞİKE PANELİNE KATILIR

Taraftarlar yaptıkları yorumlarda, “Bu ülkede sporda şiddete karşı hazırlanan bir klipte en son oynayacak futbolculardan biri olan Emre Belözoğlu'nun bu klipte oynaması hiç bir şekilde izah edilemez. Bunca şeyden sonra Emre'nin gençlere rol model olarak sunulması fiyaskodan başka bir şey değil. Yakında Hitler'i mezarından kaldırıp Dünya Barış Örgütünün başına geçirirseler şaşırmayacak seviyeye kadar geldik. Bu Aziz Yıldırım'ın "şikeye hayır" temalı panellere katılması gibi bir durumdur. Ayrıca Muz cumhuriyetinde değil Türkiye Cumhuriyetinde gerçekleşmiştir.


Kaynak: haberCUK


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzon'u yasa boğan haber
Trabzon'u yasa boğan haber
Yavuz Bingöl'ün sözleri sosyal medyayı ayağa kaldırdı
Yavuz Bingöl'ün sözleri sosyal medyayı ayağa kaldırdı